Lista produktów marki Vitaler's

Vitaler's to polska marka suplementów diety. Produkty nie zawierają sztucznych barwników oraz konserwantów, ponieważ powstały z myślą o naturze i zdrowiu. W swoich produktach Vitaler's jako bazę stosuje olej lniany tłoczony na zimno, bądź wodę, która przechodzi wielostopniową filtrację (dzięki czemu jest krystalicznie czysta). Vitaler's to produkty dla osób chcących utrzymać swoje zdrowie na najwyższym poziomie.

34,89 zł
Suplement diety Folian 800 µg Quatrefolic® marki Vitaler's zawiera kwas foliowy - jedną z najważniejszych witamin z grupy B. Jest ona niezbędna dla prawidłowego rozwoju płodu, ale również dla zdrowia układu krążenia i układu nerwowego każdego człowieka.
39,90 zł
Suplement diety Kwercetyna marki Vitaler's to źródło jednego z najsilniejszych naturalnych przeciwutleniaczy. Wspiera on organizm w walce z wolnymi rodnikami i starzeniem, a także jest pomocny w łagodzeniu objawów alergii.
48,90 zł
Preparat Nattokinaza marki Vitaler's to suplement diety zawierający naturalny enzym o niezwykle korzystnym wpływie na układ krążenia. Substancja ta wykazuje działanie przeciwzakrzepowe, wspomaga walkę z nadciśnieniem i pozytywnie wpływa na parametry cholesterolu.
Suplement diety marki Vitaler's dostarcza ekdysteron, który jest naturalnym sterydem roślinnym. Substancja pomaga zwiększyć masę mięśniową, poprawić siłę i usprawnić proces regeneracji mięśni. Wykazuje również działanie adaptogenne.
59,90 zł
Suplement diety marki Vitaler's to źródło fisetyny - cennego przeciwutleniacza spowalniającego procesy starzenia i działającego przeciwzapalnie. Fisetyna jest także korzystna dla mózgu: poprawia jego funkcje, wzmacnia pamięć, przeciwdziała depresji.
Pamięć, koncentracja

Vitaler's Apigenina 100 mg - 60 kapsułek

5907678407979
59,90 zł
Suplement diety Apigenina marki Vitaler's to doskonałe źródło silnego przeciwutleniacza zaliczanego do grupy flawonoidów. Dzięki swojej wysokiej aktywności biologicznej związek ten skutecznie zwalcza wolne rodniki, a także działa przeciwzapalnie i neuroprotekcyjnie.
Odchudzanie i dieta

Vitaler's Synefryna 10 mg - 120 tabletek

5907678408129
29,91 zł
Szukasz naturalnego spalacza tłuszczu, który pomoże Ci skuteczniej zrzucić zbędne kilogramy? Suplement diety Synefryna marki Vitaler's zawiera substancję należącą do grupy termogeników i stymulantów, wspomagającą utratę wagi i zbędnego tłuszczu.
Trawienie, układ pokarmowy

Vitaler's Cascara Sagrada (Szakłak amerykański)...

5907678408082
31,90 zł
Suplement diety Cascara Sagrada marki Vitaler's zawiera ekstrakt z szakłaka amerykańskiego - rośliny wywodzącej się z Ameryki Północnej. Zioło to jest z powodzeniem stosowane przy dolegliwościach układu trawiennego i zaburzeniach pracy jelit.
31,90 zł
Suplement diety Sulforafan marki Vitaler's zawiera cenny dla zdrowia przeciwutleniacz pozyskiwany z kiełków brokuła. Ten związek obfitujący w siarkę wykazuje działanie antyoksydacyjne, przeciwnowotworowe i oczyszczające. Wspiera organizm prawidłowym funkcjonowaniu i sprzyja zachowaniu dobrej kondycji zdrowotnej.
Preparat Siarka organiczna MSM dostarcza pierwiastka niezbędnego dla zdrowia stawów, kości, mięśni i ścięgien. Suplementacja metylosulfonylometanu odgrywa ważną rolę w profilaktyce i leczeniu schorzeń układu kostno-stawowego. Minerał poprawia również kondycję włosów, skóry i paznokci oraz wspomaga terapię chorób skóry (trądzik, łuszczyca).
Kwasy omega, oleje

Vitaler's Omega-3 FORTE 1000 mg - 120 kapsułek

5907678407726
39,90 zł
Preparat Omega-3 FORTE marki Vitaler's to bogate źródło cennych kwasów tłuszczowych (w tym DHA i EPA) wzbogacone o zawartość witaminy E - silnego przeciwutleniacza. Przeznaczony jest dla osób pragnących uzupełnić codzienną dietę w kwasy omega-3 i wzmocnić kondycję serca, mózgu i oczu.
31,90 zł
Suplement diety marki Vitaler's to kompleksowe zestawienie zawierające wapń i witaminę D3. Połączenie tych substancji w jednym preparacie zapewnia synergię ich oddziaływania i zwiększa pozytywny wpływ na zdrowie kości, zębów i układu ruchu.
Serce, układ krążenia

Vitaler's Magnez 100 mg + Potas 150 mg + B6 10...

5907678407689
49,90 zł
Zbilansowany suplement diety marki Vitaler's to optymalne połączenie magnezu, potasu i witaminy B6. Zestawienie tych substancji w jednym preparacie pozwala wzmocnić ich indywidualne działanie. Preparat wspiera układ nerwowy, pamięć i koncentrację oraz pomaga utrzymać witalność na odpowiednim poziomie.
43,90 zł
Suplement diety pomaga uzupełnić niedobór magnezu i zadbać o jego prawidłowe stężenie w organizmie. Obecność witaminy B6 zwiększa wchłanialność tego pierwiastka i poprawia efektywność suplementacji. Preparat zawiera magnez w bardzo dobrze wchłanialnej postaci cytrynianu.
Włosy, skóra, paznokcie

Vitaler's ZMA Mg 240 mg + Zn 15 mg + B6 10 mg -...

5907678406279
32,90 zł
Suplement diety Vitaler's ZMA to synergiczne połączenie cynku, magnezu i witaminy B6 w jednej kapsułce. Obecne w preparacie składniki wspierają układ nerwowy w jego prawidłowym działaniu, dbają o dobrą kondycję mięśni i stymulują procesy immunologiczne organizmu.
25,90 zł
Suplement diety Sarsaparilla marki Vitaler's zawiera ekstrakt z korzenia kolcorośli. Roślina ta od wieków słynie ze swoich właściwości wzmacniających, przeciwzapalnych i oczyszczających. Zawarte w niej dobroczynne substancje wspierają system immunologiczny i poprawiają potencję.
35,90 zł
Suplement diety marki Vitaler's zawiera cytryniec chiński - roślinny adaptogen o wielokierunkowym, korzystnym wpływie na ludzi organizm. Schisandra chinensis to zioło cenione już w tradycyjnej medycynie dalekowschodniej. Roślina wspiera układ nerwowy, wątrobę oraz korzystnie wpływa na proces widzenia.
27,90 zł
Suplement diety Sodium butyrate marki Vitaler's to źródło maślanu sodu, czyli soli kwasu masłowego. Substancja działa ochronnie na jelita, wspomaga ich regenerację i poprawia funkcjonowanie układu pokarmowego.
39,90 zł
Żeń-szeń syberyjski w kapsułkach marki Vitaler's to źródło jednego z najsilniejszych adaptogenów na świecie. Ekstrakt z eleuterokoka kolczastego to źródło substancji, które wspierają organizm w walce ze stresem i zwiększają zdolność adaptacji do trudnych warunków środowiskowych.
44,90 zł
Żeń-szeń koreański marki Vitaler's to suplement diety przeznaczony dla osób, które pragną wzmocnić swoją odporność na stres i poprawić kondycję psychofizyczną. Preparat zawiera jeden z najbardziej znanych adaptogenów, czyli roślin wspierających proces przywracania naturalnej równowagi organizmu.
39,90 zł
Żeń-szeń amerykański marki Vitaler's to preparat ziołowy o działaniu adaptogennym. Obecne w roślinie składniki pomagają lepiej i skuteczniej radzić sobie ze stresem, zwiększają witalność, redukują niepokój i normalizują procesy fizjologiczne organizmu.
15,90 zł
Preparat zawiera chrom - pierwiastek kluczowy dla metabolizmu węglowodanów i regulacji poziomu glukozy. Suplement dostarcza bardzo dobrze przyswajalną postać tego mikroelementu - pikolinian chromu.
21,90 zł
Suplement diety Miedź marki Vitaler's pomaga uzupełnić niedobór tego pierwiastka śladowego w organizmie. Jego właściwy poziom jest istotny dla kondycji układu nerwowego, a także dla prawidłowej pigmentacji włosów i skóry.
23,90 zł
Suplement diety Witamina B12 marki Vitaler's zawiera najlepiej przyswajalną postać tej substancji - metylokobalaminę. Właściwy poziom tego związku jest ważny dla efektywnej i poprawnej pracy układu nerwowego, pamięci i nastroju. Zapobiega również anemii i korzystnie wpływa na układ sercowo-naczyniowy.
57,90 zł
Preparat Witamina B12 marki Vitaler's dostarcza metylowaną, dobrze wchłanialną postać tej ważnej substancji - metylokobalaminę. Suplement pomaga uzupełnić zbyt niską podaż witaminy w codziennej diecie i zapobiega powstawaniu niedoborów.
31,90 zł
Suplement diety Witamina B12 marki Vitaler's to źródło kobalaminy - jednej z kluczowych witamin z grupy B. To substancja niezwykle ważna dla mózgu, zdrowia psychicznego i dobrej kondycji serca.
Pokazano 1-28 z 59 pozycji