Vitaler's Fermentowany czerwony ryż -...

  Vitaler's Fermentowany czerwony ryż - 60 kapsułek

  Vitaler's
  31,50 zł
  Brutto

  Suplement diety Fermentowany czerwony ryż marki Vitaler's to źródło substancji o nazwie monakolina K, która określana jest jako naturalna statyna. Do jej najważniejszych właściwości należy zdolność obniżania poziomu cholesterolu LDL, zmniejszania poziomu cholesterolu całkowitego oraz zwiększania ilości lipoprotein HDL (tzw. dobry cholesterol).

  Ceny w sklepie internetowym i sklepach stacjonarnych mogą się różnić.
  Logo Tpay
   

  Preparat zawiera ekstrakt z czerwonego ryżu standaryzowany na zawartość 5% monakoliny K. Sfermentowany ryż czerwony powstaje na skutek procesu fermentacji, do którego dochodzi w obecności grzybów Monascus Purpureus. Wytwarzana jest wówczas substancja aktywna o nazwie monakolina.

  Mechanizm działania tej substancji jest bardzo podobny do statyn i skutkuje poprawą parametrów cholesterolu. Z tego też względu preparaty z monakoliną są polecane między innymi tym osobom, które nie mogą ze względów zdrowotnych przyjmować statyn.

  Monakolina K - naturalna statyna, która obniża poziom cholesterolu

  Suplement Fermentowany czerwony ryż Vitaler's pomaga skuteczniej zadbać o zdrowie i dobrą kondycję serca i całego układu krążenia. To cenne naturalne uzupełnienie terapii hipercholesterolemii o łagodnym i umiarkowanym natężeniu.

  Jedna kapsułka produktu zawiera 3 mg monakoliny K, co jest maksymalną dawką. W preparacie nie zastosowano konserwantów i zbędnych dodatków. Jest on odpowiedni dla wegan.

  Skład:

  Wielkość opakowania: 60 kapsułek

  Porcja jednorazowa: 1 kapsułka

  Ilość porcji w opakowaniu: 60

  Składniki1 kapsułkaRWS
  Czerwony ryż ekstrakt
  w tym monakolina K
  60 mg
  3 mg
  <>

  RWS - Dzienna referencyjna wartość spożycia

  <> Nie ustalono dziennej referencyjnej wartości spożycia

  Składniki:

  Standaryzowany ekstrakt z czerwonego ryżu (5% monakoliny K), substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, otoczka kapsułki (hydroksypropylometyloceluloza).

  Sposób użycia:

  1 kapsułkę podczas posiłku.

  Przeciwwskazania:

  Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. W okresie ciąży i karmienia piersią przed zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

  Przechowywanie:

  W miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, unikać nadmiernego ciepła. Nie używać, jeśli uszczelka pod korkiem jest uszkodzona lub jej brakuje.

  Informacja:

  Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) prawidłowo zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Nie należy przekraczać maksymalnej zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

  Producent:

  NMM Sp. z o.o.
  Bocheńska 3/17
  31-061 Kraków
  Polska

  5907678407955
  20 Przedmioty

  6 innych produktów w tej samej kategorii: