Mieszanki ziołowe

Zielarnia Suwalska...
 • Nowy
47,29 zł
Mieszanka ziołowa Nerwicoziel marki Zielarnia Suwalska to kompleksowe połączenie ziół zbawiennych dla układu nerwowego. Naturalna receptura według przepisu Ojca Klimuszki pomaga złagodzić stres, ukoić nerwy i zadbać o zdrowy, spokojny sen.
KAPSUŁKI COSMA CANNABIS...KAPSUŁKI COSMA CANNABIS... 2
 • Nowy
89,00 zł
Kapsułki Rem Sleep zostały stworzone dla osób, które chcą odzyskać dawną jakość życia i znów zacząć spać – bez problematycznego zasypiania, wybudzania się w nocy i bolesnego wstawania.Produkt zawiera pełne bogactwo składników aktywnych o działaniu wspierającym przy bezsenności. Rem Sleep to jedyny taki, II fazowy suplement diety, oparty na innowacyjnym...
34,64 zł
Ihrlich Krauter Zioła szwedzkie to mieszanka 11 ziół do według receptury Marii Treben, która powstała z myślą o użytku wewnętrznym jak i zewnętrznym. Ze względu na swoje właściwości, przede wszystkim zaleca się przygotować z nich nalewkę.
9,12 zł
Suplement diety Herbatka ziołowa Detox to mieszanka wyselekcjonowanych ziół. Picie świeżo przygotowanego naparu mieszanek ziołowych wspiera zdrowie, ułatwia wydzielanie toksycznych produktów przemiany materii, a także ma dobroczynny wpływ na nasze samopoczucie..
11,67 zł
Herbatka NA CHOLESTEROL stanowi uzupełnienie codziennej diety. Idealnie dobrana kompozycja ziół, polecana szczególnie dla osób borykających się z problemami podwyższonego cholesterolu.
13,64 zł
Herbata lukrecjowa z miętą / Licorice tea with mint / Чай з солодки Lukrecja - słodka herbata / солодка - чай Właściwości produktu:Odświeżająca równowaga zmysłów. Wyjątkowe połączenie smaków i aromatów. Przyciągające przeciwieństwa: chłód i ciepło. Zmysłowa słodycz i ekscytujące doznania.
Herbatka na reumatyzm 80g...Herbatka na reumatyzm 80g... 2
  Ostatnie sztuki w magazynie
  Stawy, kości

  Herbatka na reumatyzm 80g NATURA WITA

  5902194542746
  9,79 zł
  Herbatka na reumatyzm / Tea for rheumatism / Чай від ревматизму Zioła na bóle stawów i reumatyzm. Idealne jako prezenty dla seniorów. Трави від болю в суглобах і ревматизму. цікаві подарунки для чоловіка.
  Pokazano 1-13 z 13 pozycji