• -15%
Vitaler's Żeń-szeń syberyjski...

Vitaler's Żeń-szeń syberyjski (Eleuthero) 500 mg - 60 kapsułek

Vitaler's
35,28 zł 41,50 zł -15%
Brutto Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 33,92 zł

Żeń-szeń syberyjski w kapsułkach marki Vitaler's to źródło jednego z najsilniejszych adaptogenów na świecie. Ekstrakt z eleuterokoka kolczastego to źródło substancji, które wspierają organizm w walce ze stresem i zwiększają zdolność adaptacji do trudnych warunków środowiskowych.

Ceny w sklepie internetowym i sklepach stacjonarnych mogą się różnić.
Logo Tpay
 

Krzew Eleutherococcus senticosus zawiera szereg związków prozdrowotnych: kumaryny, eleuterozydy, fitosterole, lignany czy ginsenozydy. Właściwości rośliny już od wielu wieków wykorzystywane są przez chińską medycynę ludową, dziś zaś cieszy się ona popularnością na całym świecie i poddawana jest licznym badaniom naukowym.

Żeń-szeń syberyjski stymuluje odporność, zwiększa witalność i podnosi wydolność organizmu. Wpływa również na poprawę nastroju, a jako naturalny adaptogen wspomaga walkę z czynnikami stresowymi. Wykazano, że roślina ta działa przeciwdepresyjnie, przeciwutleniająco i wpływa korzystnie na pamięć.

Naturalny suplement diety dla osób zestresowanych i przemęczonych

Preparat Żeń-szeń syberyjski od Vitaler's to produkt szczególnie polecany osobom narażonym na przewlekły stres, uczącym się, osłabionym i przemęczonym, a także rekonwalescentom. Suplementacja pozwala podnieść poziom sił witalnych, co jest szczególnie przydatne w okresie zwiększonej aktywności fizyczno-umysłowej.

Suplement zawiera ekstrakt z korzenia eleuterokoka kolczastego z zawartością 0.8% eleuterozydów. Jedna kapsułka dostarcza 500 mg żeń-szenia, w tym 4 mg związków o nazwie eleuterozydy, które są głównym źródłem dobroczynnych właściwości tego krzewu. Jedno opakowanie to 60 kapsułek wystarczających na 2 miesiące suplementacji.

5907678407481
20 Przedmioty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

6 innych produktów w tej samej kategorii: