Vitaler's Devil's Claw (Czarci Pazur)...

  Vitaler's Devil's Claw (Czarci Pazur) 500 mg - 60 kapsułek

  Vitaler's
  22,90 zł
  Brutto

  Suplement diety Devil's Claw marki Vitaler's zawiera ekstrakt z hakorośli rozesłanej, znanej powszechnie jako czarci pazur. To niezwykła roślina pochodząca z pustynnych obszarów Południowej Afryki. Diabelski pazur wspiera prawidłowe działanie układu kostno-stawowego oraz pomaga łagodzić dolegliwości stawowe.

  Ceny w sklepie internetowym i sklepach stacjonarnych mogą się różnić.
  Logo Tpay
   

  Czarci pazur swoją nietypową nazwę zawdzięcza specyficznemu wyglądowi owoców. Roślina słynie z właściwości przeciwzapalnych oraz przeciwbólowych. Jest z powodzeniem wykorzystywana do łagodzenia objawów reumatycznych i zmniejszania stanów zapalnych dotykających stawy.

  Do innych cennych właściwości diabelskiego pazura należy korzystny wpływ na kondycję naczyń krwionośnych, a także trawienie i odporność. Roślina pobudza apetyt i stymuluje produkcję soków trawiennych.

  Czarci pazur w kapsułkach - naturalne wsparcie dla Twoich stawów

  Preparat marki Vitaler's jest źródłem substancji, które pomagają niwelować bóle i stany zapalne układu stawowego. Może stanowić cenną pomoc w terapii choroby reumatycznej. Wspiera zdrowie i elastyczność układu ruchu.

  Devil's Claw zawiera ekstrakt z czarciego pazura 10:1 w dawce 500 mg na kapsułkę. W opakowaniu znajduje się 60 kapsułek, co pozwala na 2 miesiące regularnej suplementacji. Produkt wyróżnia czysty, wegański skład i brak konserwantów oraz szkodliwych dodatków.

  5907678406705
  20 Przedmioty

  6 innych produktów w tej samej kategorii: