• Nowy
Vitaler's Ginkgo Biloba (Miłorząb...

Vitaler's Ginkgo Biloba (Miłorząb japoński) 120 mg - 60 kapsułek

Vitaler's
34,86 zł
Brutto

Miłorząb japoński pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji poznawczych i dobrego samopoczucia psychicznego. Swoje wyjątkowe właściwości zawdzięcza głównie dzięki obecności 24% glikozydów flawonowych.

 

Ginkgo Biloba to najstarszy gatunek drzewa reliktowego, które pochodzi z Chin, a jego stosowanie w tradycyjnej medycynie chińskiej sięga wielu wieków wstecz. Ze względu na swoje dobroczynne właściwości miłorząb japoński zdobył ogromną popularnością również w medycynie Zachodu.

Dzięki zawartości substancji, które usprawniają krążenie, Ginkgo Biloba wykazuje dobroczynny wpływ na krążenie w naczyniach mózgowych, co z kolei przekłada się na lepsze dotlenienie i odżywienie komórek. Stosowanie tego zioła polecane jest osobom, których codzienność jest pełna stresu i dekoncentracji, a także osobom starszym oraz mającym problemy ze snem.

Ginkgo Biloba marki Vitaler's w swym składzie zawiera wysokoskoncentrowany ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego, standaryzowany na substancje aktywne, takie jak: glikozydy flawonoidowe oraz laktony terpenowe.

Rola miłorzębu japońskiego w organizmie

  • pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji poznawczych
  • pomaga w utrzymaniu dobrego samopoczucia psychicznego
  • pomaga w utrzymaniu prawidłowej pracy mózgu u osób starszych
  • przyczynia się do zachowania dobrego słuchu i wzroku

Skład:

Wielkość opakowania: 60 kapsułek

Porcja jednorazowa: 1 kapsułka

Ilość porcji w opakowaniu: 60

Składniki1 kapsułkaRWS
Miłorząb japoński ekstrakt
w tym: glikozydy flawonoidowe
laktony terpenowe
120 mg
28,8 mg
7,2 mg
<>

RWS - Dzienna referencyjna wartość spożycia

<> Nie ustalono dziennej referencyjnej wartości spożycia

Składniki:

Standaryzowany ekstrakt z miłorzębu japońskiego (24% glikozydów flawonoidowych, 6% laktonów terpenowych), substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, otoczka kapsułki (hydroksypropylometyloceluloza).

Sposób użycia:

1 kapsułkę podczas posiłku.

Przeciwwskazania:

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. W okresie ciąży i karmienia piersią przed zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Przechowywanie:

W miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, unikać nadmiernego ciepła. Nie używać, jeśli uszczelka pod korkiem jest uszkodzona lub jej brakuje.

Informacja:

Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) prawidłowo zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Nie należy przekraczać maksymalnej zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Producent:

NMM Sp. z o.o.
Bocheńska 3/17
31-061 Kraków

5907678407405
14 Przedmioty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

6 innych produktów w tej samej kategorii: