Cukrzyca

24,69 zł
Ashwagandha marki Swanson to suplement diety zawierający ekstrakt z korzenia żeń-szenia inydyjskiego (Withania somnifera). Każda kapsułka dostarcza 450 mg czystego ekstraktu z korzenia ashwagandy.
14,90 zł
Jagoda kamczacka - sok 100% 300mlPicie soku z owoców jagody kamczackiej działa korzystnie na wzrok, po zmęczeniu regeneruje i stymuluje energetycznie organizm. Zapobiega wylewom wewnętrznym i podskórnym, a także schorzeniom, jak udar mózgu i zawał serca, poprawia działanie układu krążenia, zapobiega miażdżycy.
13,77 zł
Chromium Picolinate marki Swanson to suplement diety zawierający chrom w postaci pikolinianu. Chrom przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych. Chrom pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi.
62,86 zł
Ten wegański suplement diety w kapsułkach zawiera ekstrakt z korzenia berberysu standaryzowany na 99% siarczanu berberyny. Berberys wspiera zdrowie wątroby oraz pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi.
37,66 zł
Magnez + Witamina B6 marki Vitaler's to suplement diety w kapsułkach zawierający wyjątkowy kompleks witaminowo-minerałowy składający się z magnezu oraz witaminy B6.
77,99 zł
Wild Oregano Oil with natural antioxidants marki Solgar to suplement diety w kapsułkach żelowych zawierający olejek z oregano (Origanum vulgare).
68,00 zł
Właściwości żurawiny: -zalecana podczas przeziębień, -wspomaga leczenie pęcherza, -wspomaga przy problemach jelitowych, -obniża poziom cukru we krwi, -ochrona wątroby.Żurawina, nazywana niegdyś „cytryną dla ubogich” stanowi naturalne, bogate źródło: Witamin: C, B1 i B2, E Kwasu foliowego Niacyny Minerałów: potasu, żelaza i wapnia Błonnika Kwasów...
116,99 zł
Ashwagandha Extract marki Solgar to suplement diety zawierający standaryzowany korzeń ashwagandhy, który zawiera 1.5% witanolidów.
18,84 zł
Gymnema Sylvestre Leaf marki Swanson to suplement diety w kapsułkach zawierający sproszkowany ekstrakt z liści gurmaru (Gymnema Sylvestre).
51,87 zł
MSM marki Swanson to suplement diety zawierający MSM (siarkę organiczną). Występuje ona we wszystkich żywych organizmach i cieszy się niesłabnącą popularność wśród entuzjastów zdrowia.
25,99 zł
Full Spectrum Lion's Mane Mushroom marki Swanson to suplement diety w kapsułkach zawierająca sproszkowany owocnik soplówki jeżowatej.
Solgar Resveratrol 250 mg -...
  • Nowy
168,60 zł
Resveratrol 250 mg marki Solgar to suplement diety zawierający resweratrol pochodzący z rdestowca ostrokończystego oraz wyciąg z czerwonego wina.
77,99 zł
Chelated Magnesium marki Solgar to suplement diety zawierający magnez w postaci 100% chelatu aminokwasowego. Chelaty aminokwasowe charakteryzują się najlepszą wchłanialnością.
Dolegliwości

Swanson Berberyna 400 mg - 60 kapsułek

087614114118
66,29 zł
Berberine marki Swanson to suplement diety, który jest naturalnym alkaloidem. Znaleźć go można w wielu tradycyjnych ziołach: berberysie, mahonii czy gorzkniku kanadyjskim.
Dolegliwości

OstroVit Berberine - 90 tabletek

5902232619324
24,74 zł
OstroVit Berberine to suplement diety w tabletkach zawierający standaryzowany ekstrakt z korzenia i łodygi berberysu.
Cukry i inne słodzące

Ksylitol Cukier Brzozowy 1kg ZawszeNaturalnie

5907622680472
46,00 zł
Ksylitol, inaczej cukier brzozowy, czyli po prostu słodzik. Wyglądem jego biała, krystaliczna forma i słodki smak nie odróżnia go od cukru białego. Jednak dostarcza on do organizmu o 40% mniej kalorii, z racji na odmienne trawienie. Zalecany jest przede wszystkim przez swój niski indeks glikemiczny diabetykom, dzieciom, poprawia jakość szkliwa i zapobiega...
45,49 zł
Resveratrol Complex marki Swanson to suplement diety zawierający ekstrakt z czerwonego wina, MegaNatural® wyciąg z pestek kalifornijskich winogron oraz ekstrakt z korzenia rdestowca wielokończystego.
25,86 zł
Chromium Picolinate marki Swanson to suplement diety zawierający chrom w postaci pikolinianu. Chrom przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych. Chrom pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi.
Pokazano 1-25 z 287 pozycji