Vitaler's Magnez 125 mg + B6 12,5 mg...

  Vitaler's Magnez 125 mg + B6 12,5 mg - 120 kapsułek

  Vitaler's
  Obecnie brak na stanie
  43,90 zł
  Brutto

  Suplement diety pomaga uzupełnić niedobór magnezu i zadbać o jego prawidłowe stężenie w organizmie. Obecność witaminy B6 zwiększa wchłanialność tego pierwiastka i poprawia efektywność suplementacji. Preparat zawiera magnez w bardzo dobrze wchłanialnej postaci cytrynianu.

  Ceny w sklepie internetowym i sklepach stacjonarnych mogą się różnić.
  Logo Tpay
   

  Rola magnezu w ludzkim organizmie jest nie do przecenienia. To pierwiastek kluczowy dla prawidłowego funkcjonowania pamięci, koncentracji i całego układu nerwowego. Jest istotny dla kondycji kości, wzmacnia mięśnie i jest niezbędny dla stabilnej pracy serca. Redukuje uczucie zmęczenia i znużenia, zmniejsza drażliwość i nerwowość.

  Vitaler's Magnez zawiera dodatek witaminy B6, dzięki której przyswajalność tego makroelementu może wzrosnąć nawet o 40%.

  Magnez - suplement dla sportowców, osób aktywnych i narażonych na stres

  Preparat zawiera magnez w dawce 125 mg oraz witaminę B6 w dawce 12.5 mg w jednej kapsułce wegańskiej. Całe opakowanie produktu to aż 120 kapsułek o czystym składzie bez dodatku konserwantów.

  Kluczem do prawidłowego funkcjonowania organizmu jest zdrowa i zbilansowana dieta bogata witaminy i minerały. Produkt stanowi cenne uzupełnienie diety w sytuacji niedoboru i wzmożonego zapotrzebowania na magnez.

  5907678406835

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  6 innych produktów w tej samej kategorii: