Aminokwasy

Suplementy

GREENS FRUITS - 90tabl - TiB

5905344040000
143,00 zł
Mieszanka ekstraktów z 50 warzyw, owoców, ziół, zbóż i alg morskich, która wzbogaci Twoją dietę w niezbędne witaminy, minerały oraz inne ważne składniki odżywcze. Nowa wegańska formuła! W składzie GREENS & FRUITS znajdziemy między innymi takie witaminy jak: A, B1, B2, B6, B12, C, D3, E, kwas pantotenowy, kwas foliowy oraz minerały: chrom, jod, magnez,...
34,70 zł
L-Tryptophan marki Swanson to suplement diety w kapsułkach zawierający aminokwas L-tryptofan jest to jeden z niezbędnych w organizmie człowieka aminokwasów. Nie jest syntetyzowany przez organizm i musi być otrzymywany z pożywienia.
128,00 zł
CHLORELLA 100% ORGANIC This is BIO® jest w 100% naturalna, wolna od GMO, nie zawiera glutenu, dodatków syntetycznych, wypełniaczy lub spoiw.
Dolegliwości

Swanson GABA 750 mg - 60 kapsułek

087614026763
38,99 zł
GABA marki Swanson, to suplement diety zawierający związek wytwarzany w mózgu z glukozy i aminokwasu glutaminy, GABA (kwas gamma-aminomasłowy).
103,99 zł
Zinc Carnosine PepZinGI® marki Swanson to suplement diety zawierający unikatową formułę PepZinGI® łączącą l-karnozyne z cynkiem.
38,99 zł
L-Tyrosine marki Swanson to suplement diety zawierający l-tyrozynę. Tyrozyna jest aminokwasem endogennym, co oznacza, że w organizmie ludzkim jest ona produkowana naturalnie, lecz nie zawsze w wystarczającej ilości.
87,09 zł
L-Glutamine Free Form marki Solgar to suplement diety zawierający l-glutamine w postaci wolnej. Glutamina to trzeci z kolei, najliczniej występujący aminokwas we krwi i mózgu.
124,79 zł
L-Arginine 1000 mg marki Solgar to suplement diety zawierający naturalną arginine (L-) w postaci wolnej. Oznacza to, że występuje ona bez wiązań peptydowych. Dlatego jest lekkostrawna, gdyż wchłania się do krwiobiegu bez konieczności trawienia.
Dolegliwości

OstroVit Spirulina - 1000 tabletek

5903246225877
26,25 zł
Spiruline od marki OstroVit to suplement diety w tabletkach zawierający ekstrakt ze spiruliny. Spirulina jest to niebiesko-zielony glon, który zwany jest również algą porastającą jeziora i inne zbiorniki słodkowodne.
45,00 zł
This is BIO® używa wyłącznie w 100% organicznego białka z grochu, który jest hodowany w certyfikowanych gospodarstwach ekologicznych.
Dolegliwości

Solgar GABA 500 mg - 100 kapsułek

033984012110
142,99 zł
GABA marki Solgar to suplement diety w kapsułkach roślinnych zawierający kwas gamma-aminomasłowy - GABA.
Dolegliwości

OstroVit GABA plus - 90 tabletek

5902232617672
20,74 zł
OstroVit GABA plus jest suplementem wspomagającym prawidłowe funkcjonowania układu nerwowego.
28,59 zł
L-Glutamine marki Swanson to suplement diety zawierający l-glutamine FCC. W jednej kapsułce znajduje się 500 mg substancji aktywnej.
80,60 zł
Glycine od Life Extension to suplement diety w kapsułkach wegetariańskich zawierający glicynę. Glicyna to najprostszy i najbardziej wszechobecny aminokwas w Twoim organizmie.
91,00 zł
SPIRULINA 100% ORGANIC This is BIO® jest w 100% naturalna, wolna od GMO, nie zawiera glutenu, dodatków syntetycznych, wypełniaczy ani spoiw.
49,00 zł
This is BIO® używa wyłącznie w 100% organicznego białka z ryżu brązowego, pozyskiwanego z kiełkującego ryżu, który jest hodowany w certyfikowanych gospodarstwach ekologicznych.
Pokazano 1-25 z 152 pozycji

Aminokwasy – na masę mięśniową, odchudzanie, włosy, układ nerwowy

Aminokwasy odgrywają niebagatelną rolę w Twoim organizmie. Jest to grupa związków, które stanowią materiał budulcowy dla białek znajdujących się w ludzkim ciele. Inna kategoria to aminokwasy niebiałkowe, również istotne dla prawidłowej pracy organizmu. Dbając o właściwą podaż aminokwasów obu typów, zapewniasz sobie cenny budulec do tworzenia mocnych mięśni, dobrej pracy układu hormonalnego i sprawnego metabolizmu tłuszczów i węglowodanów. Aminokwasy egzogenne charakteryzują się tym, że nie jesteś w stanie wytworzyć ich samodzielnie – dostarczasz je wraz z pożywieniem, a w razie potrzeby uzupełniasz odpowiednią suplementacją. Aminokwasy endogenne organizm produkuje sam, jednak nie zawsze jest to ilość wystarczająca – wówczas warto rozważyć stosowanie preparatu uzupełniającego braki. Suplementy diety z aminokwasami z naszego sklepu internetowego stanowią wartościowe uzupełnienie diety, a szeroki wybór produktów umożliwia ich precyzyjne dostosowanie do aktualnych potrzeb. Znajdziesz u nas aminokwasy w tabletkach, kapsułkach, a także aminokwasy w proszku. 

Aminokwasy dla sportowców, biegaczy i osób narażonych na stres

Preparaty aminokwasowe są często wybierane przez osoby intensywnie trenujące. Są one odpowiednie nie tylko dla profesjonalnych zawodników, ale również dla ludzi uwielbiających ruch i uprawiających sport rekreacyjnie. Jeśli na co dzień ćwiczysz, biegasz lub zajmujesz się dyscyplinami siłowymi i zależy Ci na pięknie wyrzeźbionych mięśniach, pomyśl o wzbogaceniu swojej diety w najlepsze aminokwasy w dobrze przyswajalnej formie. Wymagający i pochłaniający wiele energii trening sprawia, że Twoje mięśnie potrzebują większej dawki dobrej jakości budulca. Pomocna w tym czasie może się okazać l-arginina w tabletkach, która wspomaga przyrost masy mięśniowej, zwiększa efektywność pracy tej części ciała, a tym samym poprawia wyniki i wydajność treningów. Z kolei osoby narażone na stres docenią wsparcie suplementu aminokwasowego, jakim jest tyrozyna w kapsułkach. Ta ważna substancja wpływa bowiem na wzrost koncentracji, poprawę pamięci, lepszy nastrój i prawidłową syntezę takich hormonów, jak noradrenalina, adrenalina i dopamina, które są bardzo istotne dla kontrolowania poziomu stresu i lęku w codziennym życiu.

Tabletki z aminokwasami, suplementy w kapsułkach i w proszku

Jaki jest wpływ aminokwasów na organizm i dlaczego warto je suplementować? Te niezwykle ważne związki organiczne uczestniczą w regeneracji komórek Twojego ciała, syntezie neuroprzekaźników i hormonów, procesach rozwoju i wzrostu, prawidłowym gojeniu ran, a także mają wpływ na równowagę wodno-elektrolitową i kwasowo-zasadową. Dlaczego są szczególnie ważne dla osób podejmujących intensywny wysiłek fizyczny? Białko i budujące je aminokwasy chronią mięśnie przed rozpadem i umożliwiają budowanie masy mięśniowej. Są istotne również w kontekście redukcji tłuszczu i wzrostu siły. Każdy aminokwas ma swoje specjalne funkcje, dlatego możesz stosować zarówno zestaw aminokwasów, jak i preparat z konkretną substancją. L-karnityna w kapsułkach i tabletkach to suplement, który dostarczy Ci aminokwasu wpływającego na obniżenie poziomu cholesterolu i mającego działanie antyoksydacyjne i przeciwmiażdżycowe. Jeśli trenujesz, l-karnityna pomoże Ci zredukować tkankę tłuszczową i pozbyć się zbędnych kilogramów. Ten ważny związek zwiększa również wydolność oraz ułatwia regenerację po intensywnym wysiłku.

L-glutamina – suplement diety na mięśnie, odchudzanie i zdrowe jelita

W naszym sklepie internetowym ze zdrową żywnością znajdziesz naturalny aminokwas l-glutamina niezbędny do prawidłowej pracy organizmu, szczególnie w warunkach silnego lub przewlekłego stresu albo zwiększonej aktywności fizycznej. Związek ten pomoże Ci oczyścić organizm z produktów przemian metabolicznych i pozytywnie wpłynie na Twoją pracę nad mięśniami oraz ich odbudowę. Ten aminokwas poprawia też metabolizm, zwiększa wydolność organizmu i usprawnia pracę jelit oraz odporność, a także podnosi poziom koncentracji. To wszystko sprawia, że glutamina w tabletkach stanowi wsparcie dla organizmu w wielu aspektach, zwłaszcza jeśli intensywnie uprawiasz sport lub jesteś narażony na stres. Preparaty z glutaminą stymulują również pracę mózgu, poprawiając nastrój i pamięć, a więc te czynniki, które ulegają osłabieniu w trakcie silnego stresu. L-glutamina jest zatem skutecznym wsparciem w walce z przewlekłymi czynnikami stresogennymi. W naszej ofercie znajdziesz również polecany osobom uprawiającym sport aminokwas l-lizyna, suplement wspomagający syntezę białek i rozbudowę mięśni oraz ich skuteczną regenerację.

Suplementacja aminokwasami – wsparcie treningu i lepsza kondycja

Jak dostarczyć sobie odpowiednią dawkę tych ważnych związków? Znajdziesz aminokwasy w pożywieniu zawierającym białka pełnowartościowe, a więc w takich produktach, jak mięso i ryby, sery, jajka, mleko i produkty mleczne. Zdrowa dieta zapewniająca właściwą podaż aminokwasów powinna obejmować również rośliny strączkowe, orzechy, sezam czy siemię lniane. W sytuacji zwiększonego zapotrzebowania sięgnij po suplementy diety z aminokwasami, które ułatwią Ci regularną podaż tych substancji na odpowiednim poziomie. W naszej ofercie stawiamy na preparaty naturalne, bez zbędnych dodatków, pochodzące od sprawdzonych producentów. Stosując w zrównoważony i prawidłowy sposób tabletki z aminokwasami uzupełnisz ich niedobór i korzystnie wpłyniesz na funkcje organizmu, szczególnie te odpowiedzialne za wysiłek fizyczny i intelektualny. Dostarczając sobie aminokwasy egzogenne i endogenne w odpowiednich ilościach, uczynisz trening bardziej efektywnym i szybciej osiągniesz zamierzone cele.