Świece i zapachy

Bilovit Zestaw 8...
  • Nowy
Aromaterapia

Bilovit Zestaw 8 naturalnych kadzideł

5907678408273
99,90 zł
Naturalne kadzidła do palenia marki Bilovit to unikalne zestawienie zapachów, obok których trudno przejść obojętnie. Doskonałe do aromaterapii, relaksu, medytacji i odświeżania powietrza na co dzień.
Bilovit Naturalne...
  • Nowy
15,90 zł
Ręcznie wykonane kadzidełka zapachowe bez sztucznych dodatków. Świeży i słodki tropikalny aromat, który wzbogaci czas relaksu i doskonale sprawdzi się podczas sesji jogi, lektury książki czy kameralnych spotkań.
Bilovit Naturalne...
  • Nowy
15,90 zł
Kadzidło paczuli marki Bilovit przynosi głęboki, intensywny, drzewny aromat, który relaksuje, a zarazem inspiruje i ożywia. Wykonane z naturalnych surowców według tradycyjnej indyjskiej receptury.
Bilovit Naturalne...
  • Nowy
15,90 zł
Zestaw kadzidełek marki Bilovit o zapachu przepełnionym świeżością, intensywnie owocowym, z wyraźnym cytrusowym aromatem. To naturalny sposób na dodanie sobie energii, a także odświeżenie powietrza w mieszkaniu.
Bilovit Naturalne...
  • Nowy
15,90 zł
Ręcznie wykonane indyjskie kadzidełka o balsamicznym, drzewno-korzennym zapachu Frankincense. Stworzone z naturalnych surowców, idealne do aromaterapii. Nasycają wnętrza luksusową wonią.
Bilovit Naturalne kadzidło...
  • Nowy
15,90 zł
Naturalne kadzidło wytworzone z rośliny Yerba Santa, określanej również jako Święte Ziele. Wydziela przyjemny, słodki, ziołowy aromat, który uspokaja i przywraca równowagę.
Pokazano 1-28 z 39 pozycji