Vitaler's Witamina B3 500 mg...

  Vitaler's Witamina B3 500 mg (Niacynamid) - 60 kapsułek

  Vitaler's
  27,90 zł
  Brutto

  Preparat marki Vitaler's zawiera witaminę B3 w formie wygodnych kapsułek do codziennego stosowania. Suplement pozwala uzupełnić niedobory niacynamidu w organizmie. W produkcie zastosowano postać witaminy nie powodującą efektu zaczerwienienia skóry.

  Ceny w sklepie internetowym i sklepach stacjonarnych mogą się różnić.
  Logo Tpay
   

  Witamina B3, nazywana również witaminą PP jest istotna dla prawidłowej pracy układu nerwowego. Ma także duże znaczenie dla syntezy hormonów, insuliny i regulacji poziomu cholesterolu. Jej odpowiednia ilość jest ważna dla kondycji skóry i włosów oraz przebiegu wielu przemian metabolicznych. Wpływa na kondycję psychiczną i procesy poznawcze człowieka.

  Suplement diety Vitaler's dostarcza amid kwasu nikotynowego w dawce 500 mg na kapsułkę. Opakowanie produktu zawiera 60 kapsułek i pozwala na 2 miesiące ciągłego przyjmowania witaminy.

  Niacynamid bez efektu flush - komfort i wygoda suplementacji

  Zastosowana w suplemencie postać witaminy B3 pozwala na uniknięcie nieprzyjemnego objawu flush, który charakteryzuje się nagłym rozszerzeniem naczyń krwionośnych, zaczerwienieniem skóry, świądem i pieczeniem. Sięgnij po niacynamid pozbawiony tego efektu i ciesz się suplementacją bez dyskomfortu.

  Kapsułki są w pełni wegańskie, nie zawierają konserwantów i zbędnych dodatków. Preparat pomaga uzupełnić ilość niacynamidu w sytuacji niedoboru, a tym samym uniknąć jego negatywnych skutków dla organizmu (m.in. pelagry).

  5907678407276
  7 Przedmioty

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  6 innych produktów w tej samej kategorii: