Inne suplementy dla Dzieci

Bilovit Olej z ostropestu...
  • -20%
Pozostały czas
34,47 zł 43,09 zł
Olej z ostropestu plamistego od Bilovit pomoże Ci w utrzymaniu zdrowia w najlepszej kondycji. Olej jest naturalny, nieflitrowany i nierafinowany, tłoczony na zimno w polskiej olejarni. Nie posiada żadnych konserwantów ani dodatków, dzięki czemu zachowuje swoje prozdrowotne właściwości do miesiąca od otwarcia butelki, gdy trzymasz go w lodówce.
14,69 zł
Zakwaska Imu-Jogurt to starter do domowego przygotowania jogurtu zawierający probiotyczne szczepy kultur bakterii m.in. przebadane klinicznie Bifidobacterium Lactis Bl-04™ oraz Lactobacillus acidophilus NCFM.
14,69 zł
Jogurt domowy – dlaczego warto?Jogurt to najbardziej rozpowszechniony produkt mleczny, ten prawdziwy – naturalny, cechuje się wspaniałym smakiem świeżo ukwaszonego mleka. Domowo przygotowany nie zawiera żadnych zbędnych dodatków, takich jak mleko w proszku, cukier czy zagęszczacze.
28,90 zł
Suplement diety Tran norweski Junior to sposób na dostarczenie dziecku odpowiedniej dawki kwasów tłuszczowych Omega-3, a także witamin A, D i E. Płynna i bezzapachowa formuła zapewnia wygodę stosowania. Preparat jest źródłem substancji, które wspierają zdrowie oczu, serca i mózgu, a także wzmacniają odporność.
28,46 zł
Jabłczan magnezu to organiczny związek kwasu jabłkowego z magnezem i jedna z najlepiej przyswajalnych form magnezu dla człowieka.
Pokazano 1-28 z 30 pozycji