Vitaler's Wapń 120 mg + D3 - 120...

  Vitaler's Wapń 120 mg + D3 - 120 kapsułek

  Vitaler's
  34,77 zł
  Brutto

  Suplement diety marki Vitaler's to kompleksowe zestawienie zawierające wapń i witaminę D3. Połączenie tych substancji w jednym preparacie zapewnia synergię ich oddziaływania i zwiększa pozytywny wpływ na zdrowie kości, zębów i układu ruchu.

  Ceny w sklepie internetowym i sklepach stacjonarnych mogą się różnić.
  Logo Tpay
   

  Odpowiedni poziom wapnia i witaminy D3 jest niezbędny, aby kości i zęby były mocne i zdrowe. Wapń jest również istotny dla odpowiedniej kurczliwości mięśni, przewodzenia bodźców nerwowych i krzepnięcia krwi. Witamina D3 zapewnia lepsze wchłanianie wapnia, dba o kondycję kości, a także ma duży wpływ na odporność całego organizmu.

  W składu preparatu Wapń + D3 od Vitaler's wchodzi cytrynian wapnia (wysoko przyswajalna forma) oraz witamina D3. W jednej kapsułce znajduje się 120 mg wapnia i 1000 IU witaminy słońca.

  Synergia działania i lepsza kondycja kości, zębów oraz mięśni

  Opakowanie preparatu zawiera aż 120 kapsułek i wystarcza na 2 miesiące suplementacji (2 kapsułki dziennie). Suplementacja preparatu pomaga uzupełnić niedobory i utrzymać optymalny poziom substancji w organizmie. Tym samym pozwala zmniejszyć ryzyko rozwoju osteoporozy, osłabienia struktury kości i powstawania złamań.

  Cytrynian wapnia i cholekalcyferol to doskonałe połączenie dla zdrowia Twojego układu kostnego. Kapsułki nie zawierają konserwantów i niepotrzebnych dodatków.

  5907678407719
  20 Przedmioty

  6 innych produktów w tej samej kategorii: