Oleje, octy

Bilovit Olej z wiesiołka...
 • Nowy
69,90 zł
Naturalny olej z wiesiołka tłoczony na zimno. Nierafinowany, niefiltrowany, w przyciemnianej butelce wykonanej z grubego szkła. Doskonałe źródło zdrowych kwasów tłuszczowych, fitosteroli, witaminy E i cennych minerałów.
29,90 zł
Olej rzepakowy tłoczony na zimno marki Bilovit to bogate źródło nienasyconych kwasów tłuszczowych omega-3 i omega-6, a także witamin A, E i K. Cenne są zarówno jego właściwości kulinarne, jak i prozdrowotne. Olej jest nierafinowany, niefiltrowany i nieoczyszczony, dlatego spełni oczekiwania osób ceniących zdrową, naturalną żywność.
34,90 zł
Olej z czarnuszki Bilovit pomoże Ci w utrzymaniu zdrowia w najlepszej kondycji. Olej jest naturalny, niefiltrowany i nierafinowany, tłoczony na zimno w polskiej olejarni. Nie posiada żadnych konserwantów ani dodatków, dzięki czemu zachowuje swoje prozdrowotne właściwości do 3 miesięcy od otwarcia butelki, gdy trzymasz go w lodówce.
43,09 zł
Olej z ostropestu plamistego od Bilovit pomoże Ci w utrzymaniu zdrowia w najlepszej kondycji. Olej jest naturalny, nieflitrowany i nierafinowany, tłoczony na zimno w polskiej olejarni. Nie posiada żadnych konserwantów ani dodatków, dzięki czemu zachowuje swoje prozdrowotne właściwości do miesiąca od otwarcia butelki, gdy trzymasz go w lodówce.
Olej rzepakowy BIO 250 ml -...
  Ostatnie sztuki w magazynie
  13,97 zł
  Olej bogaty w jednonienasycone kwasy tłuszczowe, kwasy tłuszczowe omega 3 i kwas alfa-linolenowy (ALA), które pomagają utrzymać prawidłowy poziom cholesterolu we krwi.Idealny do majonezu, sosów sałatkowych, ziemniaków, past serowych, gotowania, pieczenia i smażenia.
  Nierafinowany olej kokosowy...
   Ostatnie sztuki w magazynie
   15,77 zł
   Olej kokosowy pozyskuje się poprzez rozdrobnienie miazgi kokosowej, następnie suszenie jej w kontrolowanej temperaturze i poddanie tłoczeniu na zimno w prasie śrubowej. Olej kokosowy virgin jest bardziej wartościowy od bezzapachowego, pięknie pachnie i ma posmak kokosowy. Używany głównie w kosmetyce (włosy, skóra). Można używać go do wypieków, ale podczas...
   Dolegliwości

   Olejek rokitnikowy 100ml REMEDIUM

   5907806227998
   29,81 zł
   Olej rokitnikowy wytwarzany z owoców rokitnika syberyjskiego, metodą zimnego tłoczenia - wykorzystując świeże, nie poddawane procesom termicznym owoce.
   Olejek rokitnikowy 50ml...
    Ostatnie sztuki w magazynie
    Oleje, octy

    Olejek rokitnikowy 50ml REMEDIUM

    5907806227509
    22,00 zł
    Olej rokitnikowy wytwarzany z owoców rokitnika syberyjskiego, metodą zimnego tłoczenia - wykorzystując świeże, nie poddawane procesom termicznym owoce.
    Olej lniany ekologiczny...
     Ostatnie sztuki w magazynie
     Oleje, octy

     Olej lniany ekologiczny 250ml OLANDIA

     5902020648482
     25,00 zł
     Olej lniany uzyskiwany bezpośrednio z pierwszego tłoczenia na zimno, wyłącznie za pomocą procesu mechanicznego. Ma wysoką zawartość kwasów tłuszczowych omega 3 oraz kwasu alfa - linolenowego (ALA) co pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi. Zawiera również witaminę E. Należy stosować tylko na zimno, najlepiej do kasz, ziemniaków,...
     Olej konopny BIO 250ml BATOM
      Ostatnie sztuki w magazynie
      Oleje, octy

      Olej konopny BIO 250ml BATOM

      5907709957640
      24,10 zł
      Olej konopny zimnotłoczony, nierafinowany, znany jest i używany w polskiej kuchni od dawna jako: dodatek do kasz, ziemniaków, sałatek, surówek, gotowanych warzyw. Spożywać na surowo.
      Pokazano 1-28 z 28 pozycji