Wątroba

90,00 zł
Suplement diety ostropest plamisty z ryboflawiną marki TianDe to naturalne, ziołowe wsparcie dla Twojej wątroby. Preparat jest źródłem sylimaryny, która wspomaga regenerację tego narządu, a tym samym wspomaga proces efektywnego oczyszczania organizmu z toksyn. Dzięki dodatkowi witaminy B2 produkt pomaga wzmocnić śluzówkę układu pokarmowego i ułatwia jej...
43,09 zł
Olej z ostropestu plamistego od Bilovit pomoże Ci w utrzymaniu zdrowia w najlepszej kondycji. Olej jest naturalny, nieflitrowany i nierafinowany, tłoczony na zimno w polskiej olejarni. Nie posiada żadnych konserwantów ani dodatków, dzięki czemu zachowuje swoje prozdrowotne właściwości do miesiąca od otwarcia butelki, gdy trzymasz go w lodówce.
167,99 zł
Pure Hawaiian Spirulina marki Nutrex to suplement diety w tabletkach zawierający czystą spirulinę, która zawiera witaminy A, K i B12, magnez, fikocyjaninę, GLA, chlorofil i zeaksantynę.
89,00 zł
ROYAL PROBIOTICS – Nowoczesny probiotyk z witaminą D Royal Probiotics to suplement diety w pełni stworzony dla poprawy Twojego zdrowia. Składa się z 10 szczepów bakterii w ilości 27 mld jednostek tworzących kolonię dziennej porcji, dodatkowo wzbogacony jest witaminą D, ekstraktem z karczocha oraz ostropestu plamistego, jodem oraz inuliną.
Pokazano 1-28 z 132 pozycji