• Nowy
Vitaler's Resweratrol (Rdestowiec...

Vitaler's Resweratrol (Rdestowiec japoński) 150 mg - 60 kapsułek

Vitaler's
54,46 zł
Brutto

Suplement diety zawierający w swoim składzie 150 mg trans-resweratrolu pozyskanego z korzenia rdestowca japońskiego, który posiada silne właściwości przeciwutleniające oraz sprzyja w zachowaniu prawidłowej kondycji układu sercowo-naczyniowego.

 

Naturalny Resweratrol pozyskany z korzenia rdestowca japońskiego (Polygonatum cuspidatum) - rośliny o imponującym spektrum działania. Preparat Vitaler's występuje w odmianie trans (biologicznie aktywnej).

Resveratrol to naturalnie występujący polifenol należący do grupy najsilniejszych przeciwutleniaczy. Występuje głównie w owocach oraz ich przetworach - przede wszystkim w winogronach oraz czerwonym winie. Wspiera prawidłowe funkcjonowanie serca oraz układu krążenia. Regularne zażywanie resweratrolu może przyczynić się do zmniejszenia ryzyka wystąpienia chorób układu sercowo-naczyniowego.

Skład:

Wielkość opakowania: 60 kapsułek

Porcja jednorazowa: 1 kapsułka

Ilość porcji w opakowaniu: 60

Składniki1 kapsułkaRWS
Rdestowiec japoński ekstrakt
w tym: resweratrol 150mg
300 mg<>

RWS - Dzienna referencyjna wartość spożycia

<> Nie ustalono dziennej referencyjnej wartości spożycia

Składniki:

Standaryzowany ekstrakt z korzenia rdestowca japońskiego (50% resweratrolu), otoczka kapsułki (hydroksypropylometyloceluloza).

Sposób użycia:

1 kapsułkę podczas posiłku.

Przeciwwskazania:

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. W okresie ciąży i karmienia piersią przed zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Przechowywanie:

W miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, unikać nadmiernego ciepła. Nie używać, jeśli uszczelka pod korkiem jest uszkodzona lub jej brakuje.

Informacja:

Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) prawidłowo zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Nie należy przekraczać maksymalnej zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Producent:

NMM Sp. z o.o.
Bocheńska 3/17
31-061 Kraków

5907678407528
27 Przedmioty

6 innych produktów w tej samej kategorii: