• Nowy
Vitaler's NMN 300 mg + Resweratrol -...

Vitaler's NMN 300 mg + Resweratrol - 30 kapsułek

Vitaler's
195,86 zł
Brutto

Mononukleotyd nikotynamidu (NMN) to bezpieczny i naturalnie występujący metabolit niacyny (witaminy B3), który zrewolucjonizował branżę anti-aging. Połączenie NMN i naturalnego resweratrolu działa synergicznie, przy czym posiada doskonałe działanie przeciwutleniające.

 

Mononukleotyd nikotynamidu (NMN) to naturalnie występujący w organizmie metabolit niacyny. Stanowi on połączenie trzech związków: amidu kwasu nikotynowego, rybozy i kwasu fosforowego. Zaś naturalny resweratrol w odmianie trans zastosowany w preparacie Vitaler's pozyskany jest z korzenia rdestowca japońskiego (Polygonatum cuspidatum) - rośliny o imponującym spektrum działania.

Połączenie tych dwóch składników: mononukleotydu nikotynamidu z trans-resweratrolem tworzy synergiczne działanie, co pozwala jeszcze skuteczniej zwiększyć ilość NAD+ i aktywować enzymy, które działają na rzecz ochrony DNA oraz zdrowia ludzkich komórek.

Skład:

Wielkość opakowania: 30 kapsułek

Porcja jednorazowa: 1 kapsułka

Ilość porcji w opakowaniu: 30

Składniki1 kapsułkaRWS
Mononukleotyd nikotynamidu (NMN)300 mg<>
Rdestowiec japoński ekstrakt200 mg<>

RWS - Dzienna referencyjna wartość spożycia

<> Nie ustalono dziennej referencyjnej wartości spożycia

Składniki:

Mononukleotyd nikotynamidu, standaryzowany ekstrakt z korzenia rdestowca japońskiego (50% resweratrolu), otoczka kapsułki (hydroksypropylometyloceluloza).

Sposób użycia:

1 kapsułkę podczas posiłku.

Przeciwwskazania:

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. W okresie ciąży i karmienia piersią przed zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Przechowywanie:

W miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, unikać nadmiernego ciepła. Nie używać, jeśli uszczelka pod korkiem jest uszkodzona lub jej brakuje.

Informacja:

Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) prawidłowo zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Nie należy przekraczać maksymalnej zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Producent:

NMM Sp. z o.o.
Bocheńska 3/17
31-061 Kraków

5907678407535
35 Przedmioty

6 innych produktów w tej samej kategorii: