• Nowy
Vitaler's Koenzym Q10 (Ubichinon) 100...

Vitaler's Koenzym Q10 (Ubichinon) 100 mg - 60 kapsułek

Vitaler's
69,86 zł
Brutto

Koenzym Q10 występuje we wszystkich komórkach ludzkich (mitochondriach), a jego obecność jest konieczna do wytwarzania energii. Nie bez powodu koenzym Q10 bywa nazywany witaminą młodości i długowieczności. Preparat Vitaler's zawiera naturalnie czysty koenzym Q10 w postaci ubichinonu.

 

Koenzym Q10 (CoQ10) to organiczny związek chemiczny, który jest obecny w każdej komórce ludzkiego organizmu i jest niezbędny do jego prawidłowego funkcjonowania. Za odkrywcę koenzymu Q10 uznaje się Peter Mitchella, który w roku 1978 otrzymał za swoje osiągnięcie Nagrodę Nobla.

Ilość koenzymu Q10 wytwarzana przez ludzki organizm maleje wraz z wiekiem. Niedobór Q10 może prowadzić do zakłóceń stabilności komórek oraz zachwiania komunikacji międzykomórkowej (kłopot z wytwarzaniem energii), co z kolei może skutkować przewlekłym zmęczeniem, spadkiem odporności, a nawet przyśpieszonym starzeniem.

Preparat marki Vitaler's zawiera naturalnie czysty koenzym Q10 w postaci ubichinonu.

Skład:

Wielkość opakowania: 60 kapsułek

Porcja jednorazowa: 1 kapsułka

Ilość porcji w opakowaniu: 60

Składniki1 kapsułkaRWS
Koenzym Q10100 mg<>

RWS - Dzienna referencyjna wartość spożycia

<> Nie ustalono dziennej referencyjnej wartości spożycia

Składniki:

Koenzym Q10 (ubichinon), substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, otoczka kapsułki (hydroksypropylometyloceluloza).

Sposób użycia:

1 kapsułkę podczas posiłku.

Przeciwwskazania:

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. W okresie ciąży i karmienia piersią przed zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Przechowywanie:

W miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, unikać nadmiernego ciepła. Nie używać, jeśli uszczelka pod korkiem jest uszkodzona lub jej brakuje.

Informacja:

Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) prawidłowo zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Nie należy przekraczać maksymalnej zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Producent:

NMM Sp. z o.o.
Bocheńska 3/17
31-061 Kraków

5907678407436
14 Przedmioty

6 innych produktów w tej samej kategorii: