Vitaler's Koenzym Q10 (Ubichinon) 100...

  Vitaler's Koenzym Q10 (Ubichinon) 100 mg - 60 kapsułek

  Vitaler's
  Obecnie brak na stanie
  52,40 zł
  Brutto Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 52,40 zł

  Koenzym Q10 jest niezbędny do produkcji energii we wszystkich komórkach ludzkiego ciała. Chroni je także przed destrukcyjnym działaniem wolnych rodników, spowalniając starzenie się organizm. Preparat zawiera ubichinon w formie wegańskich kapsułek bez konserwantów i szkodliwych dodatków.

  Ceny w sklepie internetowym i sklepach stacjonarnych mogą się różnić.
  Logo Tpay
   

  Suplement diety Koenzym Q10 marki Vitaler's to źródło silnego antyoksydantu określanego również jako "eliksir młodości". Potrzebuje go każda komórka organizmu, jednak szczególnie istotny jest dla mięśnia sercowego, mięśni szkieletowych i mózgu.

  Czysty ubichinon w kapsułkach to wsparcie dla układu krążenia i stabilizacja błon komórkowych. Substancja wpływa korzystnie na odporność i poziom cukru we krwi, a także zapobiega hipercholesterolemii. Jest niezbędna dla regeneracji i właściwego nawodnienia skóry.

  Ubichinon dla zdrowia serca, pięknej skóry i wyższego poziomu energii

  Suplementacja koenzymu Q10 pomaga uzupełnić niedobory tego cennego składnika o działaniu przeciwutleniającym. Spadek jego ilości w organizmie postępuje wraz z wiekiem, szczególnie po 40 roku życia. Preparat Vitaler's zawiera dawkę 100 mg ubichinonu w jednej kapsułce i dostarcza 60 dziennych dawek produktu w jednym opakowaniu.

  Podniesienie poziomu tego związku w organizmie stymuluje układ immunologiczny do efektywniejszej pracy, pomaga zwiększyć poziom energii i witalności, a także wspiera kondycję serca i układu nerwowego. To więcej energii dla każdej komórki i całego organizmu, co przekłada się na efektywność działania ustroju.

  5907678407436

  6 innych produktów w tej samej kategorii: