Bilovit Naturalne kadzidełka...

  Bilovit Naturalne kadzidełka zapachowe Frankincense - 40 g

  Bilovit
  17,33 zł
  Brutto

  Ręcznie wykonane indyjskie kadzidełka o balsamicznym, drzewno-korzennym zapachu Frankincense. Stworzone z naturalnych surowców, idealne do aromaterapii. Nasycają wnętrza luksusową wonią.

  Ceny w sklepie internetowym i sklepach stacjonarnych mogą się różnić.
  Logo Tpay
   

  Kadzidełka zapachowe marki Bilovit o ekskluzywnym aromacie olibanum pomogą odzyskać spokój i równowagę. Sprawdzą się podczas wypoczynku i medytacji, pomogą zredukować stres po ciężkim dniu.

  Wyprodukowane w manufakturze w Indiach, nie zawierają żadnych chemicznych, syntetycznych czy ropopochodnych dodatków. To kwintesencja natury i doskonały sposób na to, aby wprowadzić do swojego mieszkania niezwykły, orientalny klimat.

  • Długość kadzidełka: ok. 20 cm (ze względu na ręczne wykonanie kadzidełka mogą posiadać różne długości)
  • Czas palenia: 40-70 minut (uzależnione od wilgotności oraz przewiewności pomieszczenia)
  • Zawartość opakowania: ok. 28-32 sztuk
  • Waga zawartości: 40 g
  • Kraj produkcji: Indie

  Sposób użycia:

  Umieść kadzidełko na podstawce, bądź wbij je w stabilne podłoże. Podpal końcówkę. Utrzymując ciągłość płomienia, odczekaj aż zacznie się palić. Zauważając na kadzidełku mały płomień - zgaś je poprzez zdmuchnięcie. Pozostaw na podstawce do chwili aż samodzielnie zgaśnie, bądź w razie potrzeby zgaś je dociskając końcówkę z żarem do podstawki lub innego bezpiecznego podłoża. Zgaszone może zostać odpalone kilka razy.

  Środki ostrożności:

  Nigdy nie pozostawiaj odpalonego kadzidełka bez nadzoru. Produkt trzymaj z dala od dzieci oraz zwierząt.

  Przechowywanie:

  Produkt należy przechowywać w zamkniętym, oryginalnym opakowaniu w suchym i zacienionym miejscu, by zapobiec zwilgotnieniu. Opakowanie zostało zaprojektowane tak, aby zabezpieczyć kadzidełka przed uszkodzeniem, zaś dodatkowy pergamin redukuje zabrudzenia pyłkami podczas wyciągania produktu z opakowania.

  Skład:

  Mieszanka żywicy, ziół, płatków kwiatów i olejków eterycznych, patyczek bambusowy.

  *Niektóre z kadzideł, które same nie potrafią podtrzymać płomienia posiadają rdzeń z węgla kokosowego, który ułatwia ich spalanie.

  5907678407740
  20 Przedmioty

  6 innych produktów w tej samej kategorii: