Sojowa świeca zapachowa EUFORIA

  Sojowa świeca zapachowa EUFORIA

  Flagolie
  Ostatnie sztuki w magazynie
  139,00 zł
  Brutto

  Ceny w sklepie internetowym i sklepach stacjonarnych mogą się różnić.
  Logo Tpay
   

  EUFORIA to naturalna świeca sojowa z kolekcji FEELINGS wylana w wykonanym metodą rzemieślniczą szkle.

  Charakterystyka świecy:

  • 100% naturalny wosk sojowy
  • gramatura: 330 g
  • czas palenia: 60-72 h
  • wymiary szkła: wysokość – 9,5 cm; średnica – 9,5 cm

  Nuty zapachowe:

  • nuta głowy: aromatyczne zioła, bułgarska lawenda
  • nuta serca: karmel, ylang-ylang, bób tonka
  • nuta głębi: benzoina, słodka wanilia, ciepłe piżmo

  EAN: 5907471932623

  O kolekcji Feelings

  Kolekcja Feelings powstała przede wszystkim z myślą o uznaniu dla tradycji polskiego hutnictwa szkła w rzemieślniczym wydaniu. Szkło wykonane ręcznie prezentuje się niczym dzieło sztuki, a przy tym dzięki charakterystycznym detalom urzeka feerią rozmaitych barw, które w ciepłym świetle świecy mienią się niczym tęcza na niebie po letniej burzy.

  Wspomnianą różnorodność kolorów, które wydobywają się ze szkła, dzięki wysiłkowi rzemieślników można bez wątpienia odnieść także do różnorodności uczuć i doznań, które drzemią w każdym człowieku i budzą się pod wpływem życiowych doświadczeń, przygód i osiągniętych celów.

  Zapachy przywołują wspomnienia i potrafią oddziaływać na wyobraźnie. Dzięki nim możemy cofnąć się w czasie, na chwilę powrócić do przeszłości. Seria świec w ręcznie wykonanym szkle powstała nawiązując do uczuć, które towarzyszą nam każdego dnia. Kompozycje zapachowe kolekcji Feelings przywołują na myśl pełną gamę doznań, które przy blasku i zapachu świecy możemy przeżywać lub wrócić do nich w myślach. Ponadto oryginalny design stworzonych rzemieślniczymi metodami słoiczków sprawia, że świece zdobią pomieszczenie, w którym się znajdują, przyciągają wzrok oraz tworzą niepowtarzalny klimat.

  Jak czytać nuty zapachowe zawarte w świecy EUFORIA?

  Nuty głowy to pierwsze zapachy jakie poczujesz zaraz po uniesieniu drewnianego wieczka/zapaleniu świecy i to właśnie na ich podstawie zdecydujesz o wyborze danej kompozycji. Zazwyczaj składają się z owoców lub kwiatów, a w EUFORIA są to: aromatyczne zioła i bułgarska lawenda. Nuty głowy, to zapachy bardzo intensywne, lecz ich zapach szybko zanika ustępując miejsca.. nutom serca!

  Nuty serca, zwane też nutami środkowymi to zapachy, które poczujesz po 10 minutach od odpalenia świecy, gdy będą swobodnie wypełniać pomieszczenie łącząc się z nutami bazy, o których za chwilę! Nuty serca pełnią niezwykle istotną funkcję w kompozycjach zapachowych – nadają głębi i charakteru zapachowi. W świecy EUFORIA są to: karmel, ylang-ylang oraz bób tonka.

  Nuta bazy, jak sama nazwa mówi stanowi podstawę dla danej kompozycji zapachowej, mimo, że nie są to nuty o największej intensywności to są one tłem dla wszystkich pozostałych użytych zapachów. W naszej świecy EUFORIA są to: benzoina, słodka wanilia i ciepłe piżmo.

  Pamiętaj, że odczuwanie zapachu to kwestia mocno indywidualna, jedna osoba wyczuje słodycz, a dla drugiej osoby dana kompozycja okaże się być rześką, odświeżającą!

  Co wyróżnia świecę Flagolie?

  Nasze świece wykonane są z naturalnego i ekologicznego wosku sojowego. Starannie sprawdzamy pochodzenie wosku, dlatego mamy pewność, że jest on wolny od GMO i pestycydów. Dodatkowo, wosk sojowy znany jest z tego, że wydziela z siebie znacznie mniej sadzy, niż inne popularne woski. Całość dopełnia starannie dobrana kompozycja zapachowa świecy, która pozbawiona jest zbędnych, sztucznych dodatków i wypełniaczy.

  5907471932623
  2 Przedmioty

  6 innych produktów w tej samej kategorii: