Vitaler's Hupercyna A 200 µg (Widłak...

  Vitaler's Hupercyna A 200 µg (Widłak goździsty) - 120 tabletek

  Vitaler's
  Obecnie brak na stanie
  64,90 zł
  Brutto

  Preparat marki Vitaler's zawiera Hupercynę A - nootrop pozyskiwany z ekstraktu z widłaka goździstego. Jest to substancja niezwykle korzystnie wpływająca na pracę mózgu i funkcje poznawcze. Do jej najważniejszych właściwości należy poprawa pamięci i koncentracji oraz zwiększanie motywacji do działania.

  Ceny w sklepie internetowym i sklepach stacjonarnych mogą się różnić.
  Logo Tpay
   

  Widłak goździsty, czyli Lycopodium clavatum to roślina przypominająca swoim wyglądem mech. Jej właściwości zdrowotne wykorzystywano już w medycynie ludowej, stosując jako ziele moczopędne i wspierające funkcjonowanie trzustki i wątroby.

  Obecnie ekstrakt z tej rośliny jest szczególnie ceniony za swoje działanie nootropowe. Odpowiada za nie substancja o nazwie Hupercyna A - alkaloid wspierający funkcje kognitywne i zdolność przyswajania nowych informacji, a także zwiększający stężenie i aktywność acetylocholiny. Działa on również ochronnie na komórki nerwowe.

  Wsparcie w procesie nauki i właściwości neuroprotekcyjne

  Współcześnie prowadzone badania potwierdzają korzystny wpływ widłaka goździstego na mózg i układ nerwowy. Suplementacja jest polecana osobom pragnącym poprawić sprawność umysłu i cieszyć się lepszym skupieniem oraz szybszym zapamiętywaniem.

  Suplement diety w tabletkach marki Vitaler's dostarcza 200 µg Hupercyny A w jednej dawce. Jedno opakowanie produktu zawiera aż 120 tabletek, co pozwala na 4 miesiące codziennego przyjmowania preparatu. Produkt jest w pełni wegański, nie zawiera konserwantów.

  5907678407337

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  6 innych produktów w tej samej kategorii: