Bros Pułapka na mole odzieżowe - 1...

  Bros Pułapka na mole odzieżowe - 1 sztuka

  Bros
  9,51 zł
  Brutto

  Ceny w sklepie internetowym i sklepach stacjonarnych mogą się różnić.
  Logo Tpay
   

  Klej z dodatkiem feromonu w naturalny sposób wabi i skutecznie wyłapuje dorosłe samce moli odzieżowych aż do 3 miesięcy.

  Obserwacja przyklejonych do pułapki moli umożliwia podjęcie decyzji o ewentualnym zastosowaniu środka biobójczego celem ich zwalczenia.

  Pułapka nie zawiera chemicznych środków owadobójczych.

  Korzyści:

  • odławia mole odzieżowe
  • bez zapachu
  • zawiera mocny feromon
  • nie zawiera substancji chemicznych

  Sposób użycia:

  Wyjąć pułapkę z opakowania i zapisać na niej datę wymiany.Zerwać papier zabezpieczający klej. Złożyć pułapkę w trójkąt. Pułapkę postawić, lub zawiesić w wybranym miejscu.

  Ostrzeżenia:

  H412 Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. H412 Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. P273 Unikać uwolnienia do środowiska. P273 Unikać uwolnienia do środowiska.

  Uwaga!

  Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informację dotyczące produktu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące na rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj zalecanych środków bezpieczeństwa.

  5904517068902
  18 Przedmioty

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  6 innych produktów w tej samej kategorii: