Bros Pułapka na mole spożywcze Max -...

  Bros Pułapka na mole spożywcze Max - 1 sztuka

  Bros
  45,36 zł
  Brutto

  Ceny w sklepie internetowym i sklepach stacjonarnych mogą się różnić.
  Logo Tpay
   

  Umożliwia wyłapywanie zarówno damskich, jak i męskich osobników moli. Składana forma pułapki sprawia, że odłowione owady są mniej widoczne i nie ma ryzyka przypadkowego przyklejenia się do pułapki przechowywanych w szafce produktów. Pułapka pozwala na wczesne wykrycie obecności moli spożywczych w pomieszczeniu i ocenę ich liczby

  Jedna pułapka działa w naturalny sposób aż do 3 miesięcy.

  Nie zawiera chemicznych środków owadobójczych, dlatego może być stosowana w bezpośrednim sąsiedztwie produktów spożywczych. Można ją ustawić, lub przykleić w dowolnym miejscu.

  Sposób użycia:

  Wyjąć pułapkę z opakowania. Zdjąć papier zabezpieczający kolorową powierzchnię pokrytą klejem. Złożyć pułapkę wzdłuż zaznaczonych linii zgięć (na kształt domku). Oderwać pasek zabezpieczający taśmę mocującą i przykleić pułapkę w wybranym miejscu.

  Zaleca się stosowanie pułapek we wszystkich szafkach i szufladach, w których przechowywana jest żywność: mąka, ryż, płatki śniadaniowe, suche owoce, ciastka, pokarm dla zwierząt.

  Środki ostrożności:

  P102 Chronić przed dziećmi.

  Uwaga!

  Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informację dotyczące produktu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące na rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj zalecanych środków bezpieczeństwa.

  5904517242043
  20 Przedmioty

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  6 innych produktów w tej samej kategorii: