Bros Prusakolep pułapka na prusaki -...

  Bros Prusakolep pułapka na prusaki - 2 sztuki

  Bros
  9,99 zł
  Brutto

  Ceny w sklepie internetowym i sklepach stacjonarnych mogą się różnić.
  Logo Tpay
   

  Niezwykle skuteczna broń na prusaki, karaluchy, rybiki, oraz inne owady biegające. Jest wyjątkowo bezpieczna w stosowaniu.

  Zachowuje skuteczność nawet do 3 miesięcy od wystawienia. Kształt pułapki sprawia, że złapane owady pozostają niewidoczne.

  Sposób użycia:

  Pułapkę wyjąć z opakowania i ustawić w miejscach najczęstszego występowania owadów np.: w pobliżu rur c.o. i kanalizacyjnych, za szafkami, w narożnikach ścian itp.

  Jeśli przez kilka dni w pułapce nie będzie owadów, przestawić ją w inne miejsce. Zużytą pułapkę wyrzucić do śmietnika. Pułapkę umieszczać poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych.

  Ostrzeżenia:

  P102 Chronić przed dziećmi. Zużytą pułapkę traktować jako odpad komunalny.

  Uwaga!

  Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informację dotyczące produktu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące na rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj zalecanych środków bezpieczeństwa.

  5904517002616
  14 Przedmioty

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  6 innych produktów w tej samej kategorii: