Vitaler's Cytrynian Potasu 380 mg -...

  Vitaler's Cytrynian Potasu 380 mg - 120 kapsułek

  Vitaler's
  41,31 zł
  Brutto

  Cytrynian potasu w kapsułkach to wysoko przyswajalna forma tego pierwiastka, która pozwala skutecznie uzupełnić jego niedobór w organizmie. Potas marki Vitaler's jest suplementem wspierającym pracę serca, przewodzenie sygnałów nerwowych, kondycję mięśni i prawidłowe ciśnienie krwi.

  Ceny w sklepie internetowym i sklepach stacjonarnych mogą się różnić.
  Logo Tpay
   

  Odpowiednia ilość potasu w diecie jest bardzo ważna dla harmonijnej pracy całego ustroju. W przypadku zdiagnozowanych niedoborów lub zwiększonego zapotrzebowania cennym wsparciem może być suplementacja. Preparat Vitaler's wykorzystuje wysokiej jakości formułę cytrynianu, która jest bardzo dobrze przyswajana przez organizm.

  Jedna kapsułka produktu zawiera cytrynian potasu w dawce 1000 mg, w tym 380 mg potasu. Bardzo ważne jest przyjmowanie suplementu pod nadzorem lekarza i zgodnie z zalecanym dawkowaniem, ponieważ nadmiar pierwiastka również może być niekorzystny dla zdrowia.

  Potas - pierwiastek bezcenny dla zdrowia serca, mięśni i układu nerwowego

  Vitaler's Potas 380 mg to wartościowe uzupełnienie diety w ten ważny minerał. Istotna jest również rola pierwiastka jako elektrolitu. Do niedoborów może prowadzić między innymi dieta uboga w ten mikroelement, a także intensywne pocenie, odwodnienie, wymioty i biegunki, stosowanie niektórych leków czy też choroby jelit.

  Suplement diety zawiera dobrze wchłanialną formę pierwiastka, a kapsułki mają prosty skład pozbawiony konserwantów.

  Suplementacja potasu powinna być poprzedzona konsultacją lekarską i odpowiednimi badaniami.

  5907678407696
  20 Przedmioty

  6 innych produktów w tej samej kategorii: