Vitaler's Cytrynian Potasu 380 mg -...

  Vitaler's Cytrynian Potasu 380 mg - 60 tabletek

  5907678406248
  20,90 zł
  Brutto

  Potas jest cennym mikroelementem oraz elektrolitem, który reguluje pracę organizmu. Vitaler's Potas 380 mg zawiera wysokiej jakości potas w formie cytrynianu, który charakteryzuje się bardzo dobrą przyswajalnością.

   

  Potas jest niezbędnym minerałem, który wspomaga prawidłową pracę serca oraz nerek. Najwięcej potasu można znaleźć między innymi w szpinaku, brokułach, migdałach, pistacjach, pomarańczach i bananach. Zarówno niedobór, jak i nadmiar wywołują różne niekorzystne skutki, dlatego tak istotne jest, aby zachować odpowiedni poziom potasu w organizmie. Dzienna dawka 1 kapsułka pokrywa 19% dziennego zapotrzebowania na pierwiastek u przeciętnej osoby dorosłej. Opakowanie zawiera 60 dawek produktu. Nie należy stosować produktu w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik preparatu. Nie wolno również przekraczać zalecanej dziennej porcji, ani stosować jako substytut zróżnicowanej i zbilansowanej diety.

  Rola potasu w organizmie

  • pomaga w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi
  • pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni i układu nerwowego

  Skład

  Wielkość opakowania: 60 tabletek

  Porcja jednorazowa: 1 tabletka

  Ilość porcji w opakowaniu: 60

  Składniki1 tabletkaRWS
  Cytrynian potasu
  w tym potas
  1000 mg
  380 mg
  19%

  RWS - Dzienna referencyjna wartość spożycia

  <> Nie ustalono dziennej referencyjnej wartości spożycia

  Składniki:

  Cytrynian potasu; otoczka kapsułki (hydroksypropylometyloceluloza).

  Sposób użycia

  1 kapsułka podczas posiłku.

  Przeciwwskazania:

  Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. W okresie ciąży i karmienia piersią przed zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

  Przechowywanie

  W miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, unikać nadmiernego ciepła. Nie używać, jeśli uszczelka pod korkiem jest uszkodzona lub jej brakuje.

  Informacja:

  Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) prawidłowo zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Nie należy przekraczać maksymalnej zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

  Podmiot odpowiedzialny

  NMM Sp. z o.o.
  Bocheńska 3/17
  31-061 Kraków

  64 Przedmioty

  12 innych produktów w tej samej kategorii: