Vitaler's Witamina B12 1000 µg - 120...

  Vitaler's Witamina B12 1000 µg - 120 tabletek

  Vitaler's
  31,90 zł
  Brutto

  Suplement diety Witamina B12 marki Vitaler's to źródło kobalaminy - jednej z kluczowych witamin z grupy B. To substancja niezwykle ważna dla mózgu, zdrowia psychicznego i dobrej kondycji serca.

  Ceny w sklepie internetowym i sklepach stacjonarnych mogą się różnić.
  Logo Tpay
   

  Źródła pokarmowe witaminy B12 to przede wszystkim mięso, mleko i produkty mleczne, a także jaja. Na jej niedobór narażone są między innymi osoby starsze, weganie, wegetarianie, a także ludzie cierpiący na stany zapalne i choroby jelit.

  Preparat pozwala uzupełnić jadłospis w kobalaminę, a także wyrównać i uzupełnić zdiagnozowane w badaniach laboratoryjnych niedobory. Suplementacja może być także elementem profilaktyki zbyt niskiego poziomu tej substancji u osób narażonych na niedobór.

  Metylokobalamina - aktywna i najlepiej przyswajalna postać witaminy B12

  Odpowiedni poziom kobalaminy jest istotny dla prawidłowej pracy układu sercowo-naczyniowego, nerwowego i odpornościowego. Wpływa na pamięć i koncentrację, a także ma duże znaczenie dla prawidłowego metabolizmu homocysteiny.

  Suplement Witamina B12 Vitaler's zawiera metylokobalaminę w ilości 1000 µg na tabletkę. Forma metylowana tego związku jest najszybciej wchłaniana i najdłużej magazynowana w tkankach.

  Opakowanie produktu zawiera 120 tabletek wystarczających na 4 miesiące codziennej suplementacji. Preparat jest odpowiedni również dla wegan, nie zawiera konserwantów i zbędnych dodatków.

  5907678406293
  20 Przedmioty

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  6 innych produktów w tej samej kategorii: