Now Foods SAMe (S-adenozylo...

  Now Foods SAMe (S-adenozylo L-metionina) 400 mg - 60 tabletek

  NOW Foods
  Obecnie brak na stanie
  253,00 zł
  Brutto

  Preparat SAMe od firmy Now Foods to suplement diety w tabletkach zawierający S-adenozylo-L-metioninę. Stanowi ona pochodną adenozyny oraz metioniny i wykazuje niezwykle korzystny wpływ na działanie ludzkiego układu nerwowego. Substancja ta pomaga walczyć z depresją, poprawia pracę mózgu, a dodatkowo wspomaga kondycję wątroby i stawów.

  Ceny w sklepie internetowym i sklepach stacjonarnych mogą się różnić.
  Logo Tpay
   

  Zdrowie psychiczne i kondycja mózgu to obszary, o które powinniśmy dbać w sposób szczególny. SAME jest substancją naturalnie występującą w ludzkim organizmie, jednak wykazano, że jej poziom u osób cierpiących na depresję czy demencję jest wyraźnie zbyt niski.

  W jego podniesieniu może pomóc suplementacja, która wpływa na regulację poziomu dopaminy i serotoniny. Zwiększenie ilości tego związku ułatwia walkę z obniżonym nastrojem i poprawia kondycję psychiczną oraz ogólne funkcjonowanie mózgu.

  SAME i jego działanie nootropowe oraz przeciwdepresyjne

  Działanie antydepresyjne SAME zostało potwierdzone badaniami naukowymi, co jest szczególnie ważne dla osób, u których nie nie działa standardowa farmakoterapia. S-adenozylo-L-metionina łagodzi objawy depresji, poprawia nastrój, a także wspomaga funkcjonowanie mózgu.

  Substancja usprawnia też pamięć i koncentrację, rozjaśnia umysł i poprawia wydajność intelektualną. O sile tego związku świadczy fakt, że posiada zdolność hamowania choroby Alzheimera.

  Tabletki z SAME stanowią również wsparcie dla stawów, zdrowia wątroby, układu sercowo-naczyniowego oraz ogólnej kondycji energetycznej organizmu i witalności. Substancja wspiera procesy oczyszczania, a tym samym ogranicza negatywny wpływ toksyn na tkanki.

  Skład:

  Wielkość opakowania: 60 tabletek

  Porcja jednorazowa: 2 tabletki

  Ilość porcji w opakowaniu: 30

  Składniki2 tabletkiRWS
  SAMe (S-adenozylo-L-metionina)
  (w postaci disiarczanu tosylanu S-adenozylo-L-metioniny)
  800 mg<>

  RWS - Dzienna referencyjna wartość spożycia

  <> Nie ustalono dziennej referencyjnej wartości spożycia

  Składniki:

  SAMe (S-adenozylo-L-metionina) w postaci disiarczanu tosylanu S-adenozylo-L-metioniny), substancje przeciwzbrylające (mikrokrystaliczna celuloza, kwasy tłuszczowe roślinne, sole magnezowe kwasów tłuszczowych roślinne, dwutlenek krzemu), składnik otoczki: substancje glazurujące (glicerol, alginian sodu), arginina.

  Sposób użycia:

  1 tabletka, 2-4 razy dziennie, popijając szklanką wody, najlepiej na pusty żołądek (np. między posiłkami).

  Przeciwwskazania:

  Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. W okresie ciąży i karmienia piersią przed zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Tylko dla dorosłych. Osoby z depresją dwubiegunową, zaburzeniami lękowymi lub przyjmujące leki przeciwdepresyjne nie powinny przyjmować SAMe, chyba że pod profesjonalnym nadzorem medycznym.

  Przechowywanie:

  W miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, unikać nadmiernego ciepła. Nie używać, jeśli uszczelka pod korkiem jest uszkodzona lub jej brakuje.

  Informacja:

  Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) prawidłowo zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Nie należy przekraczać maksymalnej zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

  Producent:

  Now Foods
  395 S. Glen Ellyn Road
  IL 60108 Bloomingdale
  Stany Zjednoczone

  Podmiot odpowiedzialny:

  Savit Sp.z o.o.
  ul.Borkowska 5B
  30-438 Kraków

  733739001412

  6 innych produktów w tej samej kategorii: