Vitaler's Schisandra (Cytryniec...

  Vitaler's Schisandra (Cytryniec chiński) 500 mg - 60 kapsułek

  Vitaler's
  39,13 zł
  Brutto

  Suplement diety marki Vitaler's zawiera cytryniec chiński - roślinny adaptogen o wielokierunkowym, korzystnym wpływie na ludzi organizm. Schisandra chinensis to zioło cenione już w tradycyjnej medycynie dalekowschodniej. Roślina wspiera układ nerwowy, wątrobę oraz korzystnie wpływa na proces widzenia.

  Ceny w sklepie internetowym i sklepach stacjonarnych mogą się różnić.
  Logo Tpay
   

  O sile prozdrowotnej cytryńca chińskiego niech świadczy fakt, że w starożytnych Chinach składano go w darze cesarzom. Właściwości lecznicze tego ziela wykorzystywano z powodzeniem już przed wiekami, zaś współczesne badania kliniczne potwierdzają jego działanie.

  Schisandra chinensis obfituje w lignany z grupy fitoestrogenów, olejki eteryczne, kwasy dikarboksylowe, fitosterole, fosfolipidy, witaminy i minerały. Wykazuje działanie hepatoprotekcyjne i wspiera regenerację wątroby. Obecne w cytryńcu substancje poprawiają zdolność widzenia w ciemności.

  Cytryniec chiński - naturalny adaptogen w służbie lepszemu samopoczuciu

  Roślina jest uważana za jeden z najbardziej skutecznych roślinnych adaptogenów. Wspiera pracę mózgu, działa neuroprotekcyjnie i poprawia odpowiedź organizmu na czynniki stresowe.

  Cytryniec to wspaniała ziołowa pomoc dla osób zestresowanych, intensywnie pracujących fizycznie lub umysłowo, a także dla sportowców i rekonwalescentów.

  Suplement marki Vitaler's zawiera ekstrakt z owoców cytryńca chińskiego w dawce 500 mg na kapsułkę. Preparat jest standaryzowany na 10% lignanów. Sięgnij po produkt z czystym składem, bez konserwantów i zadbaj o swoje zdrowie i kondycję psychofizyczną.

  Skład:

  Wielkość opakowania: 60 kapsułek

  Porcja jednorazowa: 1 kapsułka

  Ilość porcji w opakowaniu: 60

  Składniki1 kapsułkaRWS
  Cytryniec chiński ekstrakt
  w tym lignany
  500 mg
  50 mg
  <>

  RWS - Dzienna referencyjna wartość spożycia

  <> Nie ustalono dziennej referencyjnej wartości spożycia

  Składniki:

  Standaryzowany ekstrakt z owoców cytryńca chińskiego (10% lignanów), otoczka kapsułki (hydroksypropylometyloceluloza).

  Sposób użycia:

  1 kapsułkę podczas posiłku.

  Przeciwwskazania:

  Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. W okresie ciąży i karmienia piersią przed zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

  Przechowywanie:

  W miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, unikać nadmiernego ciepła. Nie używać, jeśli uszczelka pod korkiem jest uszkodzona lub jej brakuje.

  Informacja:

  Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) prawidłowo zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Nie należy przekraczać maksymalnej zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

  Producent:

  NMM Sp. z o.o.
  Bocheńska 3/17
  31-061 Kraków

  5907678407443
  20 Przedmioty

  6 innych produktów w tej samej kategorii: