Seks i antykoncepcja

37,66 zł
Maca to naturalna roślina pochodząca z Andów, która posiada bardzo szczególne właściwości odżywcze - dostarcza organizmowi naturalnych aminokwasów, fitohormonów, witamin oraz minerałów. Uznawana za jedną z najwartościowszych roślin.
37,66 zł
Palma Sabałowa to suplement diety poprawiający zdrowie prostaty (pomaga w zapobieganiu łagodnemu przerostowi gruczołu krokowego lub zapalenia prostaty). Saw papmetto od wieków stosowana była również przez rdzenną ludność jako afrodyzjak.
65,66 zł
Cordyceps sinensis to grzyb występujący w Nepalu i Tybecie na wysokogórskich terenach. Znany także pod nazwą aweto, yarchagumbu lub maczużnik chiński. Stosowanym od około tysiąca lat przez ludność wschodu.
36,26 zł
Muira Puama (Ptychopetalum olacoides) to roślina zwana również jako drzewo potencji lub drzewo wigoru. Rośnie ona w brazylijskiej części lasów deszczowych. Dzięki swoim korzyściom zdrowotnym Muira Puama wykorzystywana jest w medycynie ludowej od wieków.
Dolegliwości

Swanson Maca 500 mg - 100 kapsułek

087614019611
25,99 zł
Maca marki Swanson to suplement diety zawierająca wyciąg z bulwy Maca (pieprzycy peruwiańskiej). Preparat opracowany z myślą o kobietach, jak również mężczyznach.
80,59 zł
Indole-3-Carbinol with Resveratrol marki Swanson, to suplement diety w kapsułkach zawierający fitoskładniki I-3-C z warzyw krzyżowych, takich jak brokuły i kalafior.
35,88 zł
OstroVit Olej z wiesiołka to suplement diety o dużej ilości nienasyconych kwasów tłuszczowych oraz witaminy E, które wspierają szereg procesów zachodzących w organizmie. Olej zawiera aż 71% kwasu linolowego oraz 10% kwasu gamma-linolenowego.
Pokazano 1-10 z 10 pozycji