• Nowy
Vitaler's Cordyceps (Maczużnik...

Vitaler's Cordyceps (Maczużnik chiński) 500 mg - 60 kapsułek

5907678406774
Obecnie brak na stanie
46,90 zł
Brutto

Cordyceps sinensis to grzyb występujący w Nepalu i Tybecie na wysokogórskich terenach. Znany także pod nazwą aweto, yarchagumbu lub maczużnik chiński. Stosowanym od około tysiąca lat przez ludność wschodu.

 

Cordyceps sinensis to wysokogórski grzyb, który od wieków wykorzystywany jest w medycynie ludowej do leczenia wielu dolegliwości zdrowotnych. Po raz pierwszy o tym grzybie wspomniano w 1843 roku, zauważając, iż zwierzęta, które się nim żywiły miały znacząco więcej sił i odznaczały się lepszym stanem zdrowia. Zawiera mnóstwo związków bioaktywnych, takich jak: kordycepina, adenozyna, polisacharydy, witaminy, minerały i inne. W przypadku kordycepsu standaryzacja dotyczy polisacharydów, najważniejszej substancji czynnej grzybów leczniczych - suplement diety Vitaler's Cordyceps standaryzowany jest na 50% polisacharydów. Tradycyjnie maczużnik stosowany jest w postaci wywaru, jednak na rynku występuje także w formie proszku lub kapsułek. Uważa się, iż dzienna dawka 500 mg tego grzyba jest wystarczająca, aby osiągnąć zauważalne efekty.

Skład:

Wielkość opakowania: 60 kapsułek

Porcja jednorazowa: 1 kapsułka

Ilość porcji w opakowaniu: 60

Składniki1 kapsułkaRWS
Maczużnik chiński ekstrakt
(w tym: polisacharydy)
500 mg
250 mg
<>

RWS - Dzienna referencyjna wartość spożycia

<> Nie ustalono dziennej referencyjnej wartości spożycia

Składniki:

Standaryzowany ekstrakt z owocników maczużnika chińskiego (50% polisacharydów), otoczka kapsułki (hydroksypropylometyloceluloza).

Sposób użycia:

1 kapsułkę podczas posiłku.

Przeciwwskazania:

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. W okresie ciąży i karmienia piersią przed zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Przechowywanie:

W miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, unikać nadmiernego ciepła. Nie używać, jeśli uszczelka pod korkiem jest uszkodzona lub jej brakuje.

Informacja:

Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) prawidłowo zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Nie należy przekraczać maksymalnej zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Podmiot odpowiedzialny:

NMM Sp. z o.o.
Bocheńska 3/17
31-061 Kraków

12 innych produktów w tej samej kategorii: