Aromatyczny sztyft o zapachu wiśni i...

  Aromatyczny sztyft o zapachu wiśni i mięty TIANDE

  TianDe
  22,50 zł
  Brutto

  Sztyft do nosa marki TianDe to naturalna kompozycja olejków zapachowych, które udrażniają nos i ułatwiają oddychanie. Doskonale sprawdzi się podczas przeziębienia, kataru, a także jako element profilaktyki w sezonie infekcji. Preparat ma właściwości nawilżające i odkażające, a obecne w nim składniki poprawiają skupienie i rozjaśniają umysł. Dodatkową zaletą sztyftu jest przyjemny i orzeźwiający aromat wiśni i mięty.

  Ceny w sklepie internetowym i sklepach stacjonarnych mogą się różnić.
  Logo Tpay
   

  Zatkany nos i trudności z oddychaniem? Pokonaj dyskomfort, zastosuj aromaterapię z aromatycznym sztyftem o zapachu wiśni i mięty i ciesz się każdym oddechem!

  Mieszanka naturalnych olejków zapachowych stworzona według wschodniej receptury:
  - poprawia jakość oddychania przez nos;
  - ma działanie wspomagające w okresie przeziębień i ich profilaktyki;
  - poprawia ogólne samopoczucie;
  - ma działanie antyseptyczne;
  - nawilża błonę śluzową, hamując namnażanie się bakterii.

  Odświeżający i orzeźwiający zapach:
  - przywraca zdolność koncentracji uwagi;
  - ma działanie łagodzące objawy (np. przy chorobie lokomocyjnej);
  - stawia na nogi w przypadku przemęczenia fizycznego i psychicznego.

  Aromatyczny sztyft o zapachu wiśni i mięty to wygodny, kompaktowy, a co najważniejsze skuteczny środek stworzony według wschodniej receptury.

  Ostrzeżenie! Działa drażniąco na skórę. Powoduje poważne podrażnienie oczu. Może powodować reakcję alergiczną skóry. Trzymać z dala od dzieci. Nie stosować w czasie ciąży / karmienia piersią. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Przemyć dużą ilością wody z mydłem. Jeśli wystąpi podrażnienie skóry lub wysypka: Zasięgnąć porady lekarza. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. W przypadku noszenia soczewek kontaktowych, należy je zdjąć jeśli jest taka możliwość. Kontynować płukanie. Nie stosować w przypadku indywidualnej nietolerancji na którykolwiek ze składników. Nie stosować w przypadku skłonności do alergii.

  6901456015003
  197 Przedmioty

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  6 innych produktów w tej samej kategorii: