TRIBULUS TERRESTRIS (BUZDYGANEK...

  TRIBULUS TERRESTRIS (BUZDYGANEK NAZIEMNY) 100% ORGANIC - 110g - This is BIO

  This is BIO
  Obecnie brak na stanie
  47,15 zł
  Brutto

  Buzdyganek naziemny jest jednym ze znanych i cenionych ziół tradycyjnej medycyny indyjskiej – Ajurwedy, a także starożytnej medycyny chińskiej i grecko-perskiej. Od wieków hodowany i spożywany ze względu na bogactwo składników odżywczych i cudowne właściwości, obecnie przeżywa swój renesans.

  Tribulus terrestris zawiera: Związki zwane saponinami, indolami i polifenolami. This is BIO® używa wyłącznie w 100% organicznych, surowych, sproszkowanych owoców buzdyganka naziemnego (Tribulus terrestris), buzdyganek naziemny jest hodowany w kontrolowanych ekologicznych warunkach. Produkt jest całkowicie wolny od GMO oraz jakichkolwiek zanieczyszczeń i alergenów. Dzięki temu masz pewność, że spożywasz produkt najwyższej jakości

  Ceny w sklepie internetowym i sklepach stacjonarnych mogą się różnić.
  Logo Tpay
   

  Sposób użycia: Zmieszać 3g (3g to ~ 1 płaska łyżeczka do herbaty) ze szklanką gorącej wody i zostawić pod przykryciem na 30 minut do zaparzenia. Pić do 2 razy dziennie. Zaleca się przyjmowanie buzdyganka po przebudzeniu oraz przed i po zwiększonym wysiłku fizycznym. Produkt należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

  5905344040482

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  6 innych produktów w tej samej kategorii: