Lista produktów marki This is BIO

Witamy w zielonym świecie TiB - This is Bio, gdzie zrównoważony styl życia i dobre zdrowie idą w parze. This is Bio to pionierska marka, która oferuje wysokiej jakości produkty ekologiczne i naturalne, skierowane do tych, którzy pragną prowadzić zdrowy i świadomy styl życia.

Produkty TiB to starannie wyselekcjonowane, certyfikowane i ekologiczne towary, które zostały stworzone z myślą o zdrowiu ludzi i planety. Nasz asortyment obejmuje szeroki zakres produktów, począwszy od żywności bio, suplementów diety, przez kosmetyki naturalne, aż po produkty do domu i ogrodu.

Założeniem marki TiB jest promocja zdrowego stylu życia, poprzez oferowanie produktów, które są nie tylko zdrowe i bezpieczne, ale również produkowane z poszanowaniem środowiska. Wszystkie nasze produkty są wolne od szkodliwych substancji chemicznych, GMO i są wyprodukowane w sposób zrównoważony i etyczny.

This is Bio to marka dla tych, którzy pragną wprowadzić zmiany w swoim życiu na rzecz zdrowia, wellness i środowiska. Wybierając nasze produkty, nie tylko dbasz o swoje zdrowie, ale również przyczyniasz się do ochrony naszej planety.

Zapraszamy do odkrywania bogatego asortymentu This is Bio - dla Ciebie, Twojego zdrowia i dla naszej Ziemi. Dołącz do ruchu na rzecz zdrowia i zrównoważonego rozwoju z TiB - This is Bio!

KAWA ZIARNISTA BIO 100%...
  Ostatnie sztuki w magazynie
  Ziarnista kawa This is BIO® to doskonała kompozycja dla osób dbających o zdrowy tryb życia, ceniących organiczne produkty bez sztucznych dodatków.
  SHIITAKE 100% ORGANIC - 80g...
   Ostatnie sztuki w magazynie
   34,00 zł
   This is BIO® używa wyłącznie w 100% organicznych, sproszkowanych grzybów Shiitake Lentinula edodes (Twardnik japoński). 
   RICE PROTEIN 100% ORGANIC -...
    Ostatnie sztuki w magazynie
    49,00 zł
    This is BIO® używa wyłącznie w 100% organicznego białka z ryżu brązowego, pozyskiwanego z kiełkującego ryżu, który jest hodowany w certyfikowanych gospodarstwach ekologicznych.
    SELEN - 60kaps - TiB
     Ostatnie sztuki w magazynie
     Selen

     SELEN - 60kaps - TiB

     5905344040772
     66,00 zł
     Suplement diety zawierający selen w postaci l-selenometioniny.
     OMEGA-3 - 60kaps - TiB
      Ostatnie sztuki w magazynie
      Suplementy

      OMEGA-3 - 60kaps - TiB

      5905344040048
      99,00 zł
      OMEGA-3 TiB w każdej miękkiej żelowej kapsułce dostarcza 400mg EPA i 300mg DHA. Kwasy tłuszczowe Omega-3: EPA i DHA pozyskiwane są z tłuszczu zimnolubnych ryb Morza Północnego. Surowiec poddawany jest najlepszej jakościowo metodzie oczyszczania, zwanej molekularną destylacją. W ciągu 45 sekund w 250 stopniach Celsjusza olej rybi oczyszczany jest z metali...
      Pokazano 1-6 z 6 pozycji