Cordyceps 50g NANGA

  Cordyceps 50g NANGA

  Nanga
  Ostatnie sztuki w magazynie
  41,84 zł
  Brutto

  Kordyceps chiński (Ophiocordyceps sinensis) – nazywany także maczużnikiem chińskim, to grzyb pasożytujący na larwach ćmy, występujący w Tybecie na wysokościach od 3000 do 5000 m n.p.m. Od wieków jest on wysoko ceniony w Tradycyjnej Medycynie Chińskiej. Zawiera liczne substancje bioaktywne, takie jak: polisacharydy (b-D-glukany), peptydy, witaminy (E, K i z grupy B), sterole roślinne, flawony, inhibitory MAO, kordycepina oraz związki mineralne.

  Ceny w sklepie internetowym i sklepach stacjonarnych mogą się różnić.
  Logo Tpay
   

  Dystrybutor : Nanga

  Właściwości prozdrowotne: Wspiera pracę układu immunologicznego. Dodaje energii, zwiększa wytrzymałość i wydolność fizyczną organizmu. Podnosi samopoczucie i wzmacnia libido.

  Kraj pochodzenia: Chiny

  Pochodzący z upraw konwencjonalnych. Produkt najwyższej jakości!

  Składniki Cordyceps 100%.

  Zalecany sposób użycia: Przyjmować doustnie od 0,5 do 4 g na dobę. Przez zażyciem rozpuścić w niewielkiej ilości wody. W przypadku przyjmowania dawki wyższej niż 1 g na dobę, warto ją rozłożyć na kilka porcji, aby zapewnić optymalne wchłanianie. Pierwszą porcję najlepiej przyjmować rano na czczo, 30 minut przed śniadaniem. 1 miarka (1 ml) odpowiada około 0,5 g cordycepsu.

  Sposób przechowywania: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym.

  5903076402790
  2 Przedmioty

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  6 innych produktów w tej samej kategorii: