Protokół Nalewek Buhnera na borelioze...

  Protokół Nalewek Buhnera na borelioze rozszerzony 250ml NANGA

  Nanga
  Obecnie brak na stanie
  650,00 zł
  Brutto

  Protokół Nalewek Buhnera od firmy NANGA to ziołowe wsparcie dla Twojego organizmu w walce z krętkami Borrelia. Borelioza jest groźną chorobą odkleszczową o szerokim spektrum objawów, które mogą stopniowo wyniszczać poszczególne narządy ciała. Nalewki według receptury słynnego fitoterapeuty to skuteczna naturalna metoda leczenia tej choroby, która stanowi cenne uzupełnienie klasycznej antybiotykoterapii. Wykorzystuje ona leczniczą moc ziół oraz ich wzajemnego, synergicznego oddziaływania.

  W skład protokołu wchodzą nalewki:

  • Andrographis paniculata 250ml
  • Rdestowiec japoński 250ml
  • Koci pazur 250ml
  • Żeń-szeń syberyjski 250ml
  • Tarczyca bajkalska 250ml
  • Szczeć polska 250ml
  • Sarsaparilla 250ml

  Ceny w sklepie internetowym i sklepach stacjonarnych mogą się różnić.
  Logo Tpay
   

  Podstawową ścieżką terapii boreliozy jest zastosowanie antybiotyków, jednak mają one szereg skutków ubocznych, a z czasem bakterie mogą się na nie uodparniać. Zioła stanowią alternatywną i/lub uzupełniającą metodę leczenia, a o ich skuteczności świadczą zarówno doświadczenia pacjentów, jak i badania naukowe. Nalewki mogą być skutecznym wsparciem dla klasycznych metod, jak i szansą na poprawę stanów zdrowia w przypadku osób, które z różnych powodów nie mogą stosować antybiotyków.

  Jakie korzyści niesie wykorzystanie Protokołu Nalewek wg Buhnera w terapii boreliozy?

  Borelioza niesie szereg uciążliwych objawów, które utrudniają codzienne funkcjonowanie. Niepokojące symptomy dotyczą skóry, układu nerwowego, stawów, serca i układu krążenia, a także powodują liczne dolegliwości bólowe. Autorem terapii ziołowej jest Stephen Harrod Buhner - uznany amerykański specjalista w dziedzinie fitoterapii. Protokół nalewkowy pomaga skuteczniej walczyć z chorobą i zatrzymać jej destrukcyjny wpływ na organizm.

  Zawarte w recepturze zioła wykazują szerokie spektrum działania:

  • zmniejszają autoimmunologiczne reakcje organizmu,
  • zapewniają ochronę i wzmocnienie układu nerwowego,
  • są cennym wsparciem w usuwaniu krętków boreliozy z tkanek,
  • wzmacniają działanie systemu immunologicznego,
  • działają przeciwzapalnie i przeciwbólowo,
  • zwiększają siły witalne i poziom energii.

  Protokół nalewek na boreliozę marki NANGA to terapia, która pozwala wykorzystać to, co w ziołach najcenniejsze. Unikalna, precyzyjnie przygotowana i złożona receptura pomoże Ci jeszcze skuteczniej czerpać z leczniczych właściwości poszczególnych ziół.

  Sięgnij po słynną ziołową kurację i ciesz się lepszym samopoczuciem oraz redukcją objawów boreliozy. Nalewki można stosować łącznie z antybiotykami, a kuracja powinna się odbywać pod kontrolą lekarza.

  Sposób użycia: 1 miarkę 2 razy dziennie, rano i wieczorem (2 miarki na dobę), z wyjątkiem żeń-szenia syberyjskiego, który ze względu na swoje właściwości energetyzujące stosować rano i w południe.

  Dodajemy po miarce każdej nalewki do 1/2 szklanki wody i wypijamy. 1 miarka to jedno nabranie pipety. Nalewki wprowadzamy sukcesywnie po 1 co 3-4 dni, tj. na początek rdestowiec 2 razy dziennie, następnie 4 dnia dołączamy koci pazur 2x dziennie, 8 dnia andrographis, dalej sarsaparilla, żeń-szeń syberyjski, tarczyca bajkalska, szczeć polska.

  Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Chronić przed światłem i wilgocią.

  Osad jest zjawiskiem naturalnym.

  Zastosowanie: Oczyszczanie organizmu, Prawidłowa odporność Choroba: Borelioza stawowa, Neuroborelioza

  Nie stosować w ciąży, Nie stosować podczas laktacji

  Dystrybutor: NANGA

  208

  Zobacz także

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  6 innych produktów w tej samej kategorii: