KSIĄŻKA Nanga Leczenie Boreliozy...

  KSIĄŻKA Nanga Leczenie Boreliozy Stephen Harrod Buhner wydanie II

  Obecnie brak na stanie
  89,90 zł
  Brutto

  Leczenie boreliozy – Stephen Harrod Buhner

  Naturalne leczenie boreliozy i jej koinfekcji – chlamydiozy oraz riketsjoz z grupy gorączki plamistej

  Wydanie drugie, poprawione, rozszerzone, zaktualizowane. Nowe wydanie 2021.

  Książka stanowi niezbędne kompendium wiedzy na temat boreliozy, neuroboreliozy i innych chorób zakaźnych – zwłaszcza nie opisywanych wcześniej: chlamydiozy i riketsjozy.

  Ceny w sklepie internetowym i sklepach stacjonarnych mogą się różnić.
  Logo Tpay
   

  Borelioza jest groźną chorobą zakaźną, wobec której konwencjonalne metody leczenia w wielu przypadkach są niewystarczające. Koinfekcje, które towarzyszą boreliozie, są nieraz bardziej uciążliwe niż sama borelioza.

  Stephen Harrod Buhner opracował pierwsze spójne protokoły leczenia boreliozy i koinfekcji, oparte na ziołolecznictwie. Schematy leczenia zostały opracowane na podstawie połączenia wiedzy teoretycznej jak i doświadczeń lekarzy, którzy w swojej praktyce oceniali ich skuteczność.

  W książce obszernie omówiono zioła dobrze znane z „Protokołu podstawowego” – rdestowiec japoński (Polygonum cuspidatum); koci pazur (Uncaria tomentosa oraz Uncaria rhynchophylla) oraz andrographis (Andrographis paniculata). Autor przybliża również właściwości wielu innych roślin leczniczych, a także objaśnia mechanizmy ich działania. Skorzystają z niej zarówno lekarze, fitoterapeuci, jak i chorzy na boreliozę, którzy nie otrzymali dostatecznego wsparcia i którzy na własną rękę poszukują swojej drogi do zdrowia.

  ______________________


  “Każdy dotknięty boreliozą – pacjenci, ich rodziny lub praktycy lecznictwa – znajdą tę obszerną i wnikliwą książkę jako niezbędny przewodnik po boreliozie i jej leczeniu. Niosąca nadzieję i zmieniająca życie książka.”

  Wendy Leffel, lek. med.


  “W swoich kolejnych książkach Stephen Harrod Buhner pokazuje nowe sposoby myślenia na temat nasilającego się dogmatyzmu medycznego i niepewności naszych czasów.

  Potrzebujemy mądrego interpretatora. Autor udowodnił, że zasłużył na ten tytuł.”

  Matthew Wood, zielarz, autor


  “Błyskotliwy jak zawsze, Buhner raz jeszcze przedstawia nam swoje nowatorskie spojrzenie na temat jednej z najbardziej inwazyjnych i niedodiagnozowanych epidemii naszych czasów. Leczenie boreliozy to nie tylko głośne wezwanie do przebudzenia skierowane

  do wszystkich przedstawicieli służby zdrowia, ale także klarowny i skuteczny paradygmat leczenia – synergistyczny, wszechstronny i dogłębny. Buhner stworzył znakomite źródło wiedzy, które niesie nadzieję wszystkim dotkniętym boreliozą lub jej koinfekcjami.

  Rosemary Gladstar, zielarka, nauczycielka, autorka


  “Wrażliwa, inteligentna, dalekowzroczna praca… Ta niezwykła książka przełamuje wszelkie granice i czyniąc tak, na powrót łączy nas z naszym najbardziej podstawowym ja.

  Prawdziwie rewolucyjne przesłanie.”

  Susun Weed, zielarka, autorka


  Książka jest przeglądem wiodących badań naukowych nad boreliozą, testami do jej wykrywania i metodami leczenia, charakteryzuje się też najbardziej skuteczne preparaty ziołowe i dodatki dietetyczne przydatne w terapii i zapobieganiu chorobie, które mogą być stosowane zarówno samodzielnie, jak i w połączeniu z antybiotykami. Jest przewodnikiem o podstawowym znaczeniu wprowadzającym w temat infekcji boreliozą i sposobów jej leczenia.

  ____________________

  Ilość stron: 583 strony

  Wydanie drugie

  Data wydania: 2021 rok

  Tłumaczyła: Alicja Głuszak

  ISBN 978-83-957423-0-9

  Wydawnictwo: Magiczny Ogród

  9788395742309

  6 innych produktów w tej samej kategorii: