Cordyceps wyciąg ziołowy 1:1 50ml Nanga

  Cordyceps wyciąg ziołowy 1:1 50ml Nanga

  5903076420312
  30,90 zł
  Brutto

  Zwiększa witalność i wydolność fizyczną. Wzmacnia odporność. Pozytywnie wpływa na samopoczucie oraz libido.

  Cordyceps chiński (Cordyceps chinensis) – inaczej maczużnik chiński – to bardzo cenny grzyb pochodzący z Himalajów, gdzie występuje na wysokościach od 3 do 5 tys. m.n.p.m. Charakteryzuje się bardzo specyficznym cyklem życiowym, który polega na tym, że zimą kordyceps atakuje larwy ciem z gatunku Hepialus humuli hibernujące pod ziemią, a następnie rozwija się w ich wnętrzu, powodując ich śmierć. Wiosną rodzi owocniki o kształcie maleńkich maczug, które przebijają ziemię. Ludność indyjskiej prowincji Sikkim od lat zbiera owocniki maczużnika i spożywa je w roli środka zwiększającego wydolność, wytrzymałość, libido oraz płodność.

   

  Skład: Tinctura Cordycepi 1:1 w tym: Maczużnik chiński, certyfikowany alkohol etylowy, woda destylowana, gliceryna roślinna. Zawartość etanolu w nalewce: 40% Użyta część rośliny: grzybnia

  Surowiec pozyskujemy od sprawdzonych dostawców i przetwarzamy w naszym zakładzie. Dzięki wieloetapowej ekstrakcji Full spectrum wydobywamy z Cordycepsu to, co w nich najcenniejsze. Nalewka jest sporządzona wyłącznie z naturalnych składników.

  Wyprodukowano w Polsce.

  Zalecany sposób użycia: 1 lub 2 porcje zakraplacza dwa razy dziennie. Porcję rozcieńczyć w niewielkiej ilości wody lub przyjmować podjęzykowo. 1 porcja zakraplacza (pipety) to około 0,5ml Zawartość w dziennej porcji: 2 ml wyciągu z cordycepsu. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety oraz nie zastąpią zdrowego trybu życia. Ten produkt zawiera ok. 350 mg alkoholu na porcję co odpowiada 8,8 ml piwa lub 3,6 ml wina

  Sposób przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Chronić przed światłem i wilgocią. Osad jest zjawiskiem naturalnym.

  Przeciwwskazania: Uczulenie na którykolwiek ze składników. Nie należy się stosować u małych dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących piersią.

  5 Przedmioty

  Zobacz także

  12 innych produktów w tej samej kategorii: