Vitaler's Sodium butyrate (Maślan...

  Vitaler's Sodium butyrate (Maślan sodu) 600 mg - 60 kapsułek

  Vitaler's
  27,90 zł
  Brutto

  Suplement diety Sodium butyrate marki Vitaler's to źródło maślanu sodu, czyli soli kwasu masłowego. Substancja działa ochronnie na jelita, wspomaga ich regenerację i poprawia funkcjonowanie układu pokarmowego.

  Ceny w sklepie internetowym i sklepach stacjonarnych mogą się różnić.
  Logo Tpay
   

  Od kondycji nabłonka jelit zależy efektywne trawienie i wchłanianie substancji odżywczych. Dzięki sprawnie działającym jelitom procesy trawienne odbywają się prawidłowo i nie towarzyszą im poważne dolegliwości bólowe, silne wzdęcia czy biegunki.

  Preparat Maślan sodu dostarcza kwasu masłowego, który w sposób naturalny jest produkowany przez jelita. Zdarza się jednak, że jego produkcja jest niewystarczająca - między innymi u osób cierpiących na stany zapalne i choroby układu pokarmowego. Suplementacja pozwala podnieść poziom tej substancji w organizmie i poprawić funkcjonowanie systemu trawiennego.

  Maślan sodu w mikrokapsułkach dojelitowych - na lepsze trawienie

  Suplement marki Vitaler's to wegańskie mikrokapsułki, które pozwalają na efektywne uwalnianie kwasu masłowego na pełnej długości jelita cienkiego i grubego. Dzięki nowoczesnej formule zawartość preparatu bezpiecznie przechodzi przez górną część układu pokarmowego, nie ulegając uszkodzeniu.

  Stosowanie produktu pomaga zapobiegać zaparciom, wzdęciom i bólom brzucha, chroni i odżywia nabłonek jelit oraz wspomaga przyswajanie substancji odżywczych. Korzystnie wpływa na odporność.

  Opakowanie zawiera 60 kapsułek, z których każda dostarcza 600 mg maślanu sodu. Dzienna dawka preparatu to 2 kapsułki.

  5907678406200
  20 Przedmioty

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  6 innych produktów w tej samej kategorii: