Vitaler's Reishi (Lakownica żółtawa)...

  Vitaler's Reishi (Lakownica żółtawa) 400 mg - 60 kapsułek

  Vitaler's
  34,89 zł
  Brutto

  Reishi to jeden z najsłynniejszych grzybów witalnych, od blisko dwóch tysiącleci znany i szeroko wykorzystywany w tradycyjnej medycynie azjatyckiej. Określany jest również jako "zioło mocy duchowej". Jest grzybem adaptogennym - wspiera równowagę organizmu i poprawia odpowiedź na czynniki stresowe.

  Ceny w sklepie internetowym i sklepach stacjonarnych mogą się różnić.
  Logo Tpay
   

  Suplement diety Reishi marki Vitaler's zawiera ekstrakt z owocników lakownicy żółtawej. Ten orientalny grzyb to wyjątkowo obfite źródło substancji aktywnych: steroli, polisacharydów, triterpenów i mleczanów.

  Preparat jest standaryzowany na zawartość 40% polisacharydów. To właśnie te związki w największym stopniu odpowiadają za właściwości immunostymulujące reishi, ponieważ wyraźnie wpływają na zwiększenie liczby makrofagów i limfocytów T w organizmie.

  Grzyb witalny reishi - naturalny adaptogen na odporność i układ nerwowy

  Lakownica żółtawa wykazuje działanie przeciwwirusowe, przeciwbakteryjne i przeciwgrzybicze, a także antyoksydacyjne. Korzystnie wpływa na układ krążenia, procesy oczyszczania organizmu, a także na jakość snu i pracę mózgu.

  Reishi w kapsułkach to wysokiej jakości produkt pozbawiony konserwantów i zbędnych, szkodliwych dodatków. Jest odpowiedni dla wegan. Jedna kapsułka dostarcza 400 mg ekstraktu z lakownicy żółtawej, a całe opakowanie to 60 kapsułek wystarczających na 2 miesiące ciągłej suplementacji.

  5907678406750
  20 Przedmioty

  6 innych produktów w tej samej kategorii: