Vitaler's Muira Puama (Ptychopetalum)...

  Vitaler's Muira Puama (Ptychopetalum) 450 mg - 60 kapsułek

  Vitaler's
  28,23 zł
  Brutto

  Muira Puama to niewielkich rozmiarów drzewo występujące w deszczowych lasach Amazonii. Pozyskiwany z rośliny surowiec od wieków wykorzystuje się tam jako naturalny afrodyzjak oraz środek poprawiający sprawność seksualną.

  Ceny w sklepie internetowym i sklepach stacjonarnych mogą się różnić.
  Logo Tpay
   

  Muira Puama (Ptychopetalum olacoides) była stosowana już przez dawne plemiona Indian w celu poprawy libido u kobiet i mężczyzn. Obecnie z jej dobrodziejstw mogą korzystać również mieszkańcy innych rejonów świata, w tym Europy.

  Suplement diety marki Vitaler's zawiera ekstrakt z Muira Puama 10:1 w formie wegańskich kapsułek. Jedna kapsułka preparatu dostarcza dawkę 450 mg ekstraktu. Polecany jest on osobom, które w naturalny sposób pragną zwiększyć satysfakcję z życia seksualnego i podnieść swoje możliwości w tej dziedzinie.

  Drzewko potencji - niezwykła roślina o właściwościach afrodyzjakalnych

  Nie bez powodu roślinę tę nazywa się "drzewkiem potencji" i podkreśla jej działanie zapobiegające przedwczesnej lub nieprawidłowej erekcji. Co ważne, z zalet Muira Puamy mogą korzystać zarówno panie, jak i panowie. Substancje obecne w ekstrakcie mogą przeciwdziałać oziębłości u kobiet, szczególnie w trudnym okresie w trakcie i po menopauzie.

  Roślina wspiera również funkcjonowanie układu nerwowego, pamięć i koncentrację oraz odporność na stres.

  Sięgnij po wysokiej jakości suplement Vitaler's Muira Puama stworzony z pełną troską o jakość na każdym etapie produkcji. Bez konserwantów i zbędnych, szkodliwych dodatków.

  Skład:

  Wielkość opakowania: 60 kapsułka

  Porcja jednorazowa: 1 kapsułka

  Ilość porcji w opakowaniu: 60

  Składniki1 kapsułkaRWS
  Muira puama ekstrakt 10:1450 mg<>

  RWS - Dzienna referencyjna wartość spożycia

  <> Nie ustalono dziennej referencyjnej wartości spożycia

  Składniki:

  Ekstrakt z muira puama 10:1, otoczka kapsułki (hydroksypropylometyloceluloza).

  Sposób użycia:

  1 kapsułkę podczas posiłku.

  Przeciwwskazania:

  Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. W okresie ciąży i karmienia piersią przed zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

  Przechowywanie:

  W miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, unikać nadmiernego ciepła. Nie używać, jeśli uszczelka pod korkiem jest uszkodzona lub jej brakuje.

  Informacja:

  Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) prawidłowo zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Nie należy przekraczać maksymalnej zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

  Podmiot odpowiedzialny

  NMM Sp. z o.o.
  Bocheńska 3/17
  31-061 Kraków

  5907678406866
  20 Przedmioty

  6 innych produktów w tej samej kategorii: