• Nowy
Vitaler's Muira Puama (Ptychopetalum)...

Vitaler's Muira Puama (Ptychopetalum) 450 mg - 60 kapsułek

5907678406866
25,90 zł
Brutto

Muira Puama (Ptychopetalum olacoides) to roślina zwana również jako drzewo potencji lub drzewo wigoru. Rośnie ona w brazylijskiej części lasów deszczowych. Dzięki swoim korzyściom zdrowotnym Muira Puama wykorzystywana jest w medycynie ludowej od wieków.

 

Muira Puama jest krzewem, którego zarówno kora, jak i korzenie posiadają różnorodne właściwości - to właśnie one wykorzystywane są przez zielarzy do przygotowywania naparów, herbat i nalewek. W roślinie znajdziemy długołańcuchowe kwasy tłuszczowe, alkaloidy, kumarynę, sterole oraz olejki eteryczne.

W XX wieku Muira Puama została wpisana do Brytyjskiej Farmakopei jako środek na impotencję, nerwobóle oraz zaburzenia menstruacyjne. Zaś w medycynie brazylijskiej po dziś dzień Muira Puama jest ceniona jako afrodyzjak - silny stymulant seksualny.

Celulozowa kapsułka Vitaler's Muira Puama 450 mg sprawia, że z produktu mogą bez obaw korzystać także weganie.

Skład:

Wielkość opakowania: 60 kapsułka

Porcja jednorazowa: 1 kapsułka

Ilość porcji w opakowaniu: 60

Składniki1 kapsułkaRWS
Muira puama ekstrakt 10:1450 mg<>

RWS - Dzienna referencyjna wartość spożycia

<> Nie ustalono dziennej referencyjnej wartości spożycia

Składniki:

Ekstrakt z muira puama 10:1, otoczka kapsułki (hydroksypropylometyloceluloza).

Sposób użycia:

1 kapsułkę podczas posiłku.

Przeciwwskazania:

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. W okresie ciąży i karmienia piersią przed zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Przechowywanie:

W miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, unikać nadmiernego ciepła. Nie używać, jeśli uszczelka pod korkiem jest uszkodzona lub jej brakuje.

Informacja:

Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) prawidłowo zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Nie należy przekraczać maksymalnej zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Podmiot odpowiedzialny

NMM Sp. z o.o.
Bocheńska 3/17
31-061 Kraków

20 Przedmioty

12 innych produktów w tej samej kategorii: