• -20%
Vitaler's Melatonina 1 mg - 240 tabletek

Vitaler's Melatonina 1 mg - 240 tabletek

Vitaler's
19,92 zł 24,90 zł -20%
Brutto Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 19,92 zł

Suplement diety marki Vitaler's to źródło melatoniny - hormonu odpowiadającego za utrzymanie prawidłowego rytmu dobowego. Jego właściwy poziom wpływa na szybkość zasypiania, poprawia jakość snu i zapobiega przedwczesnemu wybudzaniu.

Ceny w sklepie internetowym i sklepach stacjonarnych mogą się różnić.
Logo Tpay
 

Od jakości snu zależy samopoczucie w ciągu dnia, efektywność w pracy, a także wydajność umysłowa i fizyczna. Wraz z wiekiem spada produkcja melatoniny, a proces ten nasila się po 50 roku życia. Na niedobór może wpłynąć także stres, nadmiar sztucznego światła czy zmiana strefy czasowej.

Preparat Melatonina w tabletkach pozwala uzupełnić zbyt niski poziom tego hormonu, a tym samym przyspieszyć zasypianie i zredukować problemy ze snem. Jest także polecany osobom często i daleko podróżującym, ponieważ pomaga zniwelować objawy jet lag, czyli zespołu nagłej zmiany strefy czasowej.

Melatonina - głębszy sen w nocy i lepsze samopoczucie w ciągu dnia

Tabletki z melatoniną od Vitaler's pomagają zmniejszyć problem bezsenności, a tym samym zyskać więcej energii na co dzień. Jedna tabletka zawiera melatoninę w dawce 1 mg. Sięgnij po ekonomiczne i wydajne rozwiązanie - opakowanie produktu zawiera aż 240 dziennych porcji preparatu.

Zadbaj o właściwy poziom melatoniny i wybierz produkt z czystym składem, bez konserwantów i szkodliwych dodatków. Preparat jest szczególnie rekomendowany seniorom - to właśnie oni są najbardziej narażeni na zbyt niski poziom "hormonu snu".

5907678406170
20 Przedmioty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

6 innych produktów w tej samej kategorii: