Vitaler's Caffeine (Kofeina) 200 mg -...

  Vitaler's Caffeine (Kofeina) 200 mg - 120 tabletek

  Vitaler's
  21,90 zł
  Brutto

  Suplement diety Caffeine marki Vitaler's zawiera wysoką dawkę kofeiny - alkaloidu purynowego o właściwościach pobudzających i stymulujących układ nerwowy. Stanowi on doskonały zamiennik klasycznej kawy. Preparat pomaga pokonać znużenie i zmęczenie oraz zwiększyć wydajność fizyczną.

  Ceny w sklepie internetowym i sklepach stacjonarnych mogą się różnić.
  Logo Tpay
   

  Kofeina występuje naturalnie w takich produktach, jak kawa, herbata, guarana czy kakao. Jednak to właśnie wygodna i efektywna formuła tabletek pozwala w pełni wykorzystać właściwości pobudzające i energetyzujące tego związku chemicznego.

  Ten popularny i ceniony alkaloid poprawia refleks, pamięć i koncentrację, a także zwiększa sprawność umysłową. Podnosi również wydajność i wytrzymałość w trakcie wysiłku fizycznego. Kofeina stymuluje metabolizm, zwiększa termogenezę, poprawia spalanie tłuszczu oraz hamuje apetyt.

  Kofeina w tabletkach - skoncentrowana dawka energii i pobudzenia

  Tabletki z kofeiną są polecane osobom, które nie przepadają za kawą w formie płynu, a zarazem zależy im na redukcji zmęczenia i poprawie możliwości intelektualnych oraz fizycznych. To także doskonałe rozwiązanie dla sportowców, kulturystów i osób odchudzających się.

  Preparat Vitaler's Caffeine zawiera wysoką dawkę kofeiny bezwodnej w jednej tabletce - 200 mg. To produkt w pełni wegański, wyróżniający się czystym składem oraz brakiem konserwantów i zbędnych dodatków.

  5907678407191
  7 Przedmioty

  6 innych produktów w tej samej kategorii: