Krem na stawy z chrząstką rekina i...

  Krem na stawy z chrząstką rekina i kolagenem złoty wąs Dikula

  Dikula
  Obecnie brak na stanie
  18,36 zł
  Brutto

  Ceny w sklepie internetowym i sklepach stacjonarnych mogą się różnić.
  Logo Tpay
   

  Krem na stawy  60 jak 30 z chrząstką rekina i kolagenem - naturalny produkt opracowany wspólnie przez organizację pozarządową organizację Rosyjską Kosmiczną Agencję Medyczną specjalnie w celu zapobiegania przedwczesnym i związanym z wiekiem procesom zwyrodnieniowo-dystroficznym w tkankach stawów oraz aktywnej odnowie chrząstki tkanki stawów pacjentów w wieku 50 lat.

  Pojemność: 125 ml

  Opakowanie: tuba 125 ml, pudełko kartonowe

  Producent: Karolev Farm

  Główne zalety kremu to:

  I znów możesz cieszyć się życiem !

  Krem kosmiczna technologia kolagen chrząstka rekina 60 jak 30

  Chrząstka rekina - zwiększa wilgotność chrząstki, zapobiega jej wysychaniu. Spowalnia resorpcję (niszczenie) tkanki kostnej, poprawia metabolizm fosforu i wapnia w tkance chrzęstnej, stymuluje odbudowę zużytych tkanek stawowych, poprawia jakość smarowania stawów.

  Kolagen - jest podstawą tkanki łącznej organizmu (ścięgien, chrząstek, kości, skóry właściwej itp.), Zapewnia jej siłę i elastyczność. Wspomaga odbudowę tkanki chrzęstnej i poprawia jakość mazi stawowej.

  Dihydrokwercetyna jest naturalnym przeciwutleniaczem. Zapobiega procesom degeneracyjno-dystroficznym, zapobiega wczesnemu starzeniu się komórek. Stymuluje procesy regeneracji chrząstki stawowej, zmniejsza obrzęki, chroni ściany naczyń zaopatrujących stawy w odżywienie przed uszkodzeniem.

  Kapsaicyna aktywuje procesy metaboliczne w tkance mięśniowej, poprawia mikrokrążenie i odżywienie stawów. Zmniejsza obrzęki, łagodzi skurcze mięśni, zapobiega stanom zapalnym, hamuje wrażliwość na ból. Jest to kanał dla innych składników leczniczych.

  Skuteczność kremu w stymulowaniu regeneracji tkanki chrzęstnej stawów została potwierdzona w wielu badaniach klinicznych.

  Zawiera wszystkie podstawowe składniki strukturalne chrząstki i mazi stawowej w postaci biodostępnej.

  Poprawia procesy metaboliczne w tkankach stawów, stymuluje regenerację chrząstki, pomaga zwiększyć objętość i jakość mazi stawowej, wzmacnia aparat więzadłowy.

  Za pomocą nanostruktury aktywne składniki kremu łatwo przechodzą przez barierę skórną i szybko docierają do ogniska choroby, koncentrując się tam i działając do 24 godzin.

  Ponadto krem ma działanie przeciwzapalne, aktywnie promuje procesy odnowy stawów.

  Ze względu na efekt rozgrzewający poprawia mikrokrążenie i odżywianie stawów.

  Sposób użycia kremu Kosmiczna Technologia  60 jak 30:

  Nakładaj delikatnymi ruchami masującymi przez 3-5 minut, aż do całkowitego wchłonięcia. Wskazane jest, aby zapewnić leczonemu miejscu ciepło i spokój przez 1-2 godziny. Przed kolejną aplikacją spłucz ciepłą wodą, osusz ręcznikiem.
  Ważność 30.04.2023

  4607011667084

  6 innych produktów w tej samej kategorii: