Lista produktów marki Dikula

Preparat znacznie zmniejsza stan zapalny i obrzęk. Pomaga wyeliminować ból związany z chorobami układu mięśniowo-szkieletowego. Poprawia i przywraca ruchliwość stawów.
Krem Żywokost z Boswelią...
  Ostatnie sztuki w magazynie
  32,90 zł
  Krem z żywokostu i boselii Valentina Dikula pobudza krążenie krwi i normalizuje metabolizm w tkankach, a także wstrzymuje procesy destrukcyjne.
  Żel na stawy i mięśnie jad...
   Obecnie brak na stanie
   17,90 zł
   Żel na stawy i mięśnie jad żmii, konopia Dr Dikula. Balsam na stawy stworzony na bazie jadu żmii i konopi to nieoceniony pomocnik podczas uprawiania sportu i innych aktywności fizycznych. Łagodzi skurcze, skuteczny przy stłuczeniach, profilaktyce schorzeń stawów i kręgosłupa, przy zmianach układu mięśniowo-szkieletowego związanych z wiekiem oraz...
   Żel Tybetański na Stawy 100...
   • -14,00 zł
   Obecnie brak na stanie
   35,00 zł 49,00 zł
   Produkt opracowany na podstawie tradycyjnych tybetańskich przepisów, jest przeznaczony do zapobiegania chorobom stawów i kręgosłupa. Żel-balsam ma wyraźne działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe, przeciwskurczowe, immunostymulujące, a także łagodne działanie rozgrzewające na stawy. Poprawia ukrwienie okolicy okołostawowej.
   Żel na żylaki z tłuszczem...
    Obecnie brak na stanie
    23,90 zł
    Żel na żylaki i zapalenia żył zawiera tłuszcz rekina i kasztanowiec. Rekiny jako przykład fenomenalnej witalności są obiektem zainteresowania naukowców z całego świata. Do tej pory ustalono, że odporność rekina jest zlokalizowana w tłuszczu.
    Pokazano 1-9 z 9 pozycji