• Nowy
Brita Maxtra+ Pure Performance Wkłady...

Brita Maxtra+ Pure Performance Wkłady wymienne - 2 sztuki

45,87 zł
Brutto

Wkłady Maxtra+ Pure Performance są przystosowane do wszystkich dzbanków filtrujących z serii BRITA MAXTRA+. Zalecane do wody średnio twardej oraz miękkiej. Skutecznie oczyszczają wodę i zapewniają efektywną redukcję chloru, metali i rozmaitych zanieczyszczeń.

Ceny w sklepie internetowym i sklepach stacjonarnych mogą się różnić.
Logo Tpay
 

Chcesz cieszyć się na co dzień smaczniejszą, bardziej miękką i wyraźnie czystszą wodą? Filtry do wody Brita Maxtra Plus zawierają perełki węgla aktywnego, które oczyszczają wodę z chloru i jego pochodnych, a także takich zanieczyszczeń, jak pestycydy, herbicydy czy substancje farmaceutyczne.

Perełki wymiennika jonowego zapewniają wodzie miękkość i zapobiegają powstawaniu kamienia. Zastosowanie gęstej siateczki pozwala na efektywną redukcję zanieczyszczeń z rur wodociągowych.

Wkład wymienny Maxtra+ Pure Performance pozwoli Ci cieszyć się czystszą i przyjemniejszą w smaku wodą przez 4 tygodnie. Sięgając po wysokiej jakości filtry dbasz nie tylko o walory smakowe napojów i potraw, ale również o swoje zdrowie i środowisko.

Opakowanie zawiera dwie sztuki wkładów.

Użytkowanie:

Jak przygotować wkład filtracyjny:

  • Napełnij umyty dzbanek BRITA zimną wodą.
  • Zanurz wkład w zimnej wodzie i delikatnie nim potrząśnij, aby usunąć z jego wnętrza pęcherzyki powietrza.
  • Wciśnij wkład do lejka. Usłyszysz charakterystyczne kliknięcie.
  • Przefiltruj i wylej wodę z dwóch pierwszych napełnień. Filtr jest gotowy do działania.

Wkłady filtracyjne MAXTRA+ Pure Performance pasują do wcześniejszych modeli dzbanków używanych z wkładem MAXTRA i nowych dzbanków BRITA oferowanych z wkładami MAXTRA+.

4006387104054
20 Przedmioty

6 innych produktów w tej samej kategorii: