Bilovit Bambusowy kominek zapachowy...

  Bilovit Bambusowy kominek zapachowy do olejków eterycznych z ceramiczną podstawką

  Bilavit
  55,89 zł
  Brutto

  Kominek zapachowy wykonany z bambusowej podstawy oraz ceramicznej miseczki na olejek lub wosk stanowi tradycyjny sposób na rozproszenie zapachów w pomieszczeniu, a także wyjątkowy element dekoracyjny pomieszczenia. Połączenie czystości bieli i naturalnego brązu wpasuje się w każdy rodzaj wnętrza oraz nada przytulną atmosferę i wyjątkowy klimat.

   

  Kominek zapachowy bambusowy marki Bilovit

  Kominek do olejków eterycznych marki Bilovit zaprojektowany został z uwzględnieniem najważniejszych wartości płynących z aromaterapii. Do produkcji wykorzystano naturalne i bezpieczne materiały - drewno bambusowe i ceramikę, która nie wchodzi w żadne reakcje z olejkami - ekstrakty zachowują czystość chemiczną i wszystkie istotne właściwości. Niezależnie od tego, czy jesteś ekspertem w dziedzinie aromaterapii, czy po prostu chcesz wypełnić swój dom pięknymi zapachami, które zapewniają woski lub olejki eteryczne, ten kominek zapachowy z pewnością będzie idealnym dodatkiem do Twojego domu.

  Kominek zapachowy - zastosowanie

  Kominek zapachowy może być stosowany w czasie aromaterapii i wszelkiego rodzaju inhalacji. Jest to doskonały sposób, by zneutralizować nieprzyjemne zapachy, odświeżyć i zdezynfekować wnętrza.

  Kominek olejków eterycznych marki Bilovit nadaje się do rozpylania wszystkich typów ekstraktów, jedynym ograniczeniem jest... aktualna potrzeba. Warto jednak pamiętać, że najlepsze efekty można osiągnąć stosując tylko olejki najwyższej jakości.

  Kominek - jak używać?

  Kominek zapachowy składa się z bambusowe dekoracyjnej podstawy oraz ceramicznej podstawki, do której wprowadza się wodę wraz z olejkiem eterycznym. Obsługa kominka jest niezwykle łatwa i nie powinna przysporzyć żadnych trudności.

  Zaleca się regularne czyszczenie ceramicznej podstawki - wystarczy wypłukać ją alkoholem (np. izopropylowym lub etylowym) lub umyć naturalnym płynem do naczyń. Czynność powinno się powtarzać w zależności od częstotliwości użytkowania. Warto pamiętać, by wyczyścić kominek także (każdorazowo) przy zmianie aromatu.

  Użytkowanie:

  Do ceramicznej podstawki wlać kilka łyżek wody oraz kilka lub kilkanaście kropli olejku eterycznego/kawałek wosku. Pod podstawką ustawić rozpaloną świeczkę podgrzewającą - typu tea light.

  Należy pamiętać, by kontrolować ilość wody w ceramicznej podstawce; w razie potrzeby uzupełnić ją. 

  Dane techniczneParametry
  Wymiary:14 x 11,5 x 11,5 cm (wys. x szer. x gł.)
  Kolor:Brązowy
  Materiał:Drewno bambusowe + Ceramika
  5907678406576
  690 Przedmioty

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  6 innych produktów w tej samej kategorii: