Spirulina Pacifica proszek 180g ALINESS

  Spirulina Pacifica proszek 180g ALINESS

  5903242580017
  Ostatnie sztuki w magazynie
  77,90 zł
  Brutto

  Spirulina Pacifica® Pure Hawaiian Microalgae. Spirulina utrzymuje prawidłowy poziom cukru, wzmacnia naturalne mechanizmy obronne, wspiera odporność organizmu.

   

  Hawajska Spirulina Pacifica® to suplement diety zawierający algi Spirulina pochodzące z czystych wód basenu Pacifiku Kailua-Kona na Hawajach (USA) osuszonych przy użyciu opatentowanej technologii Ocean Chill Drying™, zapewniającej najwyższą jakość oraz biodostępność wszystkich składników odżywczych.

  Firma Cyanotech była pierwszą firmą wytwarzającą mikroalgi na świecie, która otrzymała certyfikat w zakresie braku pestycydów, środków chwastobójczych oraz organizmów modyfikowanych genetycznie.

  Spirulina to jedna z najzdrowszych i pełnowartościowych roślin. Są to niebiesko-zielone glony, nazwane algami. Algi są źródłem wielu cennych składników budulcowych oraz odżywczych. Spirulina składa się w 58-62% z pełnowartościowego białka z kompletem 18 aminokwasów i beta karotenu. Zawiera ponadto: kwas gamma linolenowy (GLA), gamma linolowy, chlorofil, c-fikocyjaninę, dysmutazę nadtlenkową (S.O.D), minerały, witaminy, w tym kompleks witamin z grupy B.


  Składniki:

  Spirulina Pacifica (Algi Arthrospira platensis)


  Stosowanie:

  1/2 lub 1 miarka dziennie po jedzeniu.


  Przeciwwskazania:

  Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. W okresie ciąży i karmienia piersią przed zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.


  Przechowywanie:

  Przechowywać w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią.


  Ważne:

  Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) prawidłowo zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Nie należy przekraczać maksymalnej zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia


  Producent:

  MEDICALINE 05-480 KARCZEW

  1 Przedmiot

  Zobacz także

  12 innych produktów w tej samej kategorii: