Bilavit olejek eteryczny Zapach Świąt...
  Bilavit olejek eteryczny Zapach Świąt...
  Bilavit olejek eteryczny Zapach Świąt...
  Bilavit olejek eteryczny Zapach Świąt...
  Bilavit olejek eteryczny Zapach Świąt...

  Bilavit olejek eteryczny Zapach Świąt - 30 ml

  5907678401748
  22,39 zł
  Brutto

  Olejek eteryczny Zapach Świąt marki Biolavit zawiera mieszankę olejków eterycznych takich, jak: pomarańcza, sosna, goździki oraz cynamon. Niepowtarzalna świąteczna atmosfera nie musi ulotnić się w momencie, kiedy Boże Narodzenie dobiegnie końca. Nic nie stoi na przeszkodzie, by zatrzymać ją na dłużej - nawet do następnej Wigilii.

   
  Biolavit olejek eteryczny Zapach Świąt - 10 ml

  Czym jest olejek eteryczny o zapachu świąt?

  Olejki eteryczne w lecznictwie doceniane są od czasów starożytnych. Ich popularność nie słabnie do dziś. Pozytywnie wpływają na ciało i psychikę, są też doskonałą alternatywą dla syntetycznych odświeżaczy powietrza. Nie tylko najzagorzalsi amatorzy medycyny alternatywnej lubią, gdy otacza ich upajający aromat, stworzony przez samą naturę.

  Olejek eteryczny o zapachu świąt i jego właściwości

  Każdy z czwórki świątecznych olejków posiada udowodnione naukowo lecznicze właściwości. Pomarańczowy relaksuje, rozjaśnia umysł, pomaga przy bezsenności, a kąpiel lub masaż z jego udziałem stanowi niezawodny oręż w walce z problemami dermatologicznymi. Sosnowy rozgrzewa, dezynfekuje drogi oddechowe, świetnie sprawdza się w przypadku rozmaitych infekcji, jak również bólu stawów czy mięśni o podłożu reumatycznym. Goździkowy jest silnym antyseptykiem, zwalcza bakterie oraz różnego typu wirusy. Jego zdolności przeciwbólowe często wykorzystują stomatolodzy i producenci past do zębów. Ponadto służy jako doskonały straszak na wszelkie insekty - nie znoszą go zwłaszcza komary, kleszcze i mole. Cynamonowy także działa bakteriobójczo; stosowany w formie inhalacji bądź podczas kąpieli upora się m.in. z objawami grypy. Używa się go także jako remedium na niedyspozycje żołądkowe.

  Na koniec ciekawostka - niektórzy uważają olejki z goździków i cynamonu za skuteczne afrodyzjaki. Wprawdzie pogląd ten dotąd nie został potwierdzony przez naukowców... Ale chyba nie zaszkodzi spróbować? Jak widać, olejki świąteczne przydają się nie tylko od święta.

  Zapach: ciepły, owocowy, przyprawowy (przypomina zimową herbatę i choinkę, niektórym przypomina zapach coca-coli)

  Zalecana aplikacja: do masażu, do inhalacji, w dyfuzorze.

  Przeciwwskazania: Może wywołać podrażnienie skóry. Przed aplikacją należy sprawdzić działanie na małym fragmencie skóry.

  INCI: Citrus Sinensis Oil, Pinus Sylvestris Oil, Syzygium aromaticum Oil, Cinnamomum verum Oil.

  324 Przedmioty