Bilovit Dyfuzor ultradźwiękowy...

  Bilovit Dyfuzor ultradźwiękowy olejków eterycznych

  Bilovit
  129,99 zł
  Brutto

  Dyfuzor olejków eterycznych to stylowe i praktyczne urządzenie, które w komfortowy sposób wykorzystuje potencjał aromaterapii. Oczyszcza powietrze w domu i mieszkaniu, poprawia mikroklimat i pomaga czerpać z dobroczynnego wpływu olejków na organizm.

  Ceny w sklepie internetowym i sklepach stacjonarnych mogą się różnić.
  Logo Tpay
   

  Ultradźwiękowy dyfuzor marki Bilovit oparty został na działaniu fal dźwiękowych o wysokiej częstotliwości. Roztacza w otoczeniu lekką mgiełkę, która nasyca powietrze wonią wybranego olejku eterycznego i je nawilża. Doskonale nadaje się do sesji relaksu i odpoczynku, wzbogaca zabiegi kosmetyczne czy pielęgnacyjne, usuwa z powietrza przykre zapachy.

  Urządzenie nie produkuje ciepła, co pozwala w pełni zachować prozdrowotne właściwości poszczególnych olejków. Wyróżnia je elegancki, stylowy design, dzięki czemu może stanowić niezwykłą ozdobę wnętrza i pełnić funkcje nie tylko praktyczne, ale również dekoracyjne.

  Nowoczesny dyfuzor olejków eterycznych – estetyka, zdrowie, lepszy nastrój

  W dyfuzorze można stosować olejki o różnej lepkości i gęstości. W zależności od wybranego zapachu uzyskuje się efekt uspokojenia lub pobudzenia, poprawy koncentracji czy jakości snu, a także wiele innych korzystnych oddziaływań. Stosując konkretne zapachy, można zadbać o drogi oddechowe, odporność czy układ nerwowy.

  Produkt jest łatwy w użytkowaniu i czyszczeniu, a przy tym bardzo wydajny. Pozwala cieszyć się zaletami aromaterapii zarówno w niewielkich, jak i dużych pomieszczeniach. Pracuje cicho, nie zakłóca codziennych zajęć. Stworzony z wysokiej jakości, trwałych materiałów.

  5907678405692
  20 Przedmioty

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  6 innych produktów w tej samej kategorii: